reklama

Anna K. dokončuje nové album a vyhlásila soutěž

Koncem listopadu vyjde nové album Anny K.

Anna K. dokončuje ve studiu nové album
Anna K. dokončuje ve studiu nové album | Foto: Goran Tačevski

Zpěvačka Anna K. se svým hudebním a životním partnerem Tomášem Varteckým nyní dokončuje poslední úpravy její osmé řadové desky, která vyjde koncem listopadu.

K písni Holka modrooká Anna K. právě vyhlásila soutěž o nejlepší videoklip. Natočit ho může úplně každý. Vítězný klip bude oficiálním videem písně, dočká se odvysílání v televizi a také ho uvidí návštěvníci pražského Lucerna Music Baru. Veškeré informace k soutěži jsou na facebookovém profilu Anny K.

Spolupráce s Robertem Kodymem

K druhé písni z alba, která se jmenuje Píseň o slzách, Anna K. řekla: "Vznikla v době, kdy jsem procházela těžkou životní zkouškou a proto je pro mne velmi, velmi osobní. Mám ji natočenou už dlouho a čekala jsem, až se na ní budu cítit. Napsal ji můj přítel Robert Kodym po jednom našem dlouhém telefonickém rozhovoru a dokonce použil do textu některé naše společné esemesky. Dlouho jsem si přála od Roberta písničku a tohle je fakt podle mého názoru krásná věc. Natočila jsem ji s Wanastovkama a Pavlem Karlíkem ve studiu Sono a přála jsem si, aby záměrně zněla trochu jako jejich věci."

Křest alba se uskuteční 24. listopadu v pražském Lucerna Music Baru.

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama