reklama

Akce Sbírej toner letos s netradičním vyvrcholením

Charitativní akce Sbírej toner se letos spojí s diskuzním fórem

Rusko bylo zasaženo málo, ani sama Ukrajina nedopadla tak strašně jako Bělorusko.
Rusko bylo zasaženo málo, ani sama Ukrajina nedopadla tak strašně jako Bělorusko. | Foto: Reuters

Ekologicko-charitativní akce Sbírej toner se letos koná již potřetí. Pořádá ji společnost OTTO Office, která tak podporuje ústavy pro mentálně postižené. Projekt vybízí firmy k odevzdávání použitých tonerů a cartridgů do speciálních boxů, aby mohly být následně použity na renovaci.

Každý rok v listopadu se koná předávání šeků s finanční částkou určenou k pomoci vybraným zařízením pro handicapované spoluobčany.

Letošní ročník vyvrcholí poněkud netradičně. Organizátor projektu letos dává více prostoru diskuzi všech zúčastněných subjektů, tedy ústavů, zástupců pořádající společnosti, partnerů projektu i jeho dalších příznivců.

Slavnostnímu předávání šeků bude předcházet diskuzní fórum, jehož hlavními tématy budou možnosti rozvoje projektu, aktivizace stávajících účastníků, otázky „změkčení" zákonů, spolupráce ústavů se zřizovateli a další.

Účast na akci, která se bude konat 29. listopadu od dvanácti hodin v mléčném baru Bílá vrána v Praze 13, přislíbila patronka projektu, senátorka Miluše Horská. Předávací akci spoluorganizuje pražská organizace OS Pohoda.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama