reklama

Agáta Hanychová je tváří Sony NEX

Modelka a novopečená maminka Agáta Hanychová je novou tváří fotoaparátu Sony NEX

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová | Foto: Pikant.cz

Majitelka vlastní značky oblečení Agata Fashion má ode dneška nový titul - tvář fotoaparátů značky Sony NEX. Moderní fotoaparát čerstvě představené řady NEX-5 a NEX-7. Jedinečné digitály, které v sobě spojují praktické kompaktní rozměry, ale s výměnnými objektivy.

Modelka dostala přístroj na otestování na jeden rok. Rozhodla se, že po řádném sžití s fotoaparátem uspořádá výstavu svých nejvíce povedených záběrů. Na tiskové konferenci předvedla už některé z fotografií pořízených právě tímto kompaktem.

Agátu Hanychovou teď kromě péče o miminko ještě čeká rok plný fotografování. Možná že si obor, který v minulosti i studovala, oživí natolik, že se k němu vrátí. Sama o fotoaparátu tvrdí, že má velmi intuitivní funkce a nadmíru atraktivní design. Samozřejmě neopomenula sdělit, že se vejde do kabelky a tím pádem se pro ženy stává praktickým. Spolupráce Agáty Hanychové s velkými značkami není první a jistě ani poslední. Na svém kontě má kampaně pro O2 tarify Cool, nebo spolupráci při prodeji prvních iPhonů.

Univerzita v USA otevřela obor jen pro něj: Musel jsem je přemluvit a sehnat milion | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama