reklama
 

5 pomocníků, s kterými budete krásná a fit

Přinášíme vám několik elektronických pomocníků, kteří vám pomohou ve vašem úsilí být ve formě a cítit se krásná.

Foto: Žena

Toužíte po krásné postavě? Být ve formě a cítit se fit, to chce pořádný kus sebedisciplíny ve stravování, poctivý pitný režim a pravidelné cvičení. Přinášíme vám 5 pomocníků, kteří vám ve vašem úsilí pomohou.

PARNÍ HRNEC GALLET COLMAR CUV 968

Cena od 799 Kč (kasa.cz)

Rádi byste shodili pár kil úpravou jídelníčku? Potom zapomeňte na běžně zažitá dogmata ve způsobu přípravy pokrmů. Změna ve stravování vyžaduje i ochotu experimentovat. Vyzkoušejte proto parní hrnec Gallet Colmar CUV 968, který je ideální na přípravu zeleniny, ryb a mořských plodů. Vaření na páře je považované za jeden z nejzdravějších způsobů přípravy jídel. Suroviny si tak zachovají svoje vitamíny a minerály, krásnou vůni a navíc se nepřipalují.

Parní hrnec od Gallet tvoří jedna hlavní varná nádoba s objemem 10 l a další tři transparentní nádoby. Obsahuje i misku na vaření rýže s objemem 1,1 l a nástavec na vajíčka. Model s příkonem 900 W disponuje funkcí Keep Warm na udržování teploty po dokončení vaření a nechybí mu ani 60minutový časovač. Voda se do přístroje doplňuje zvenčí a je zde i ukazatel její hladiny.

FILTRAČNÍ KONVICE HYUNDAI AQUA OPTIMA COMPACT

Cena od 199 Kč (kasa.cz)

Chcete zhubnout? Upravte si pitný režim. Pravidelný příjem menšího objemu tekutin každou hodinu v průběhu celého dne totiž zlepšuje metabolismus. Základem pitného režimu by měla být neperlivá voda. Filtrační konvice Hyundai Aqua Optima Compact vám pomohou mít chutnou a kvalitní vodu stále po ruce.

Navíc budete mít i lepší přehled o tom, kolik jste toho přes den vypili. Díky patentovanému pětistupňovému procesu filtrace odstraňují z vody nečistoty, snižují obsah chlóru, těžkých kovů, hladinu herbicidů, pesticidů a předcházejí tvorbě vodního kamene v kuchyňských spotřebičích.

Jsou k dispozici ve čtyřech barvách - s modrým, červeným, zeleným a bílým víkem. Oceníte jejich slim design a odnímatelnou rukojeť, díky které se spolehlivě vejdou do dveří lednice. Výhodou je i jednoduché plnění přes otvor ve víku. Objem zásobníku na přefiltrovanou vodu činí 1,2 l.

OSOBNÍ VÁHA GALLET TRÉZLIDÉ PEP 817

Cena od 499 Kč (kasa.cz)

Slyšeli jste už o váze, která doporučuje potřebný denní příjem kalorií? Přesně taková je osobní váha Gallet PEP Trézlidé PEP 817. Rázem se stane vaším hlavním rádcem například během dodržování redukční diety. Váha analyzuje i množství tuku a vody v těle, svalovou hmotu a hmotnost kostí. Model disponuje vážícím rozsahem až do 150 kg, s přesností na 100 gramů.

Naměřená hmotnost se zobrazuje na velkém LCD displeji s elegantním bílým podsvícením. Váha si dokáže zapamatovat údaje až deseti osob a na rozdíl od jiných dostupných vah je vybavená funkcí, která vyhodnotí pro konkrétní osobu rozdíl v hmotnosti od posledního vážení. Jakmile na ni stoupnete, váha se automaticky zapne, provede vážení a následně se sama po 30 sekundách vypne. Disponuje i indikátorem přetížení a signalizací vybité baterie.

FÉN GALLET LASSON SEC 906

Cena od 399 Kč (kasa.cz)

V koupelně jednoznačně nesmí chybět fén na vlasy Gallet Lasson SEC 906. Už na první pohled zaujme svým masivním provedením s chromovou povrchovou úpravou. Vysoký příkon až 2000 W mu propůjčuje vynikající vzdušný výkon. Díky dvěma rychlostem a třem teplotním stupňům si intenzitu foukání jednoduše přizpůsobíte svým potřebám.

Funkce COLD AIR SHOT účes zafixuje, ionizátor zase zabrání nepříjemnému elektrizování vlasů. Fénu nechybí ani koncentrátor vzduchu, který je otočný o 360°, dvojnásobná bezpečnostní pojistka proti přehřátí a odnímatelný filtr. Oceníte i ergonomiky tvarovanou rukojeť.

ŽEHLIČKA NA VLASY GALLET ALBI LIS 522

Cena od 399 Kč (kasa.cz)

Rádi experimentujete s účesy? Potom vám zaručeně nesmí chybět vlasová žehlička a kulma v jednom značky Gallet. Multifunkční přístroj Gallet Albi LIS 522 vlasy jednoduše vyrovná, anebo z nich naopak vytvoří krásný vlnitý účes. Disponuje destičkami s keramickým povrchem, které jsou maximálně šetrné a zabezpečují ideální klouzavost vlasů.

Důležitou vlastností zařízení je jeho plynulá regulace teploty od 120 do 200 °C. Součástí je i 6 LED kontrolek, které informují o právě nastavené teplotě. Vysoký uživatelský komfort podtrhuje i otočný napájecí kabel a žehlicí plocha, kterou můžete v případě tvorby loken uzamknout.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

5 důvodů, proč zrušit účet na Facebooku

Co dělá s tělem kofein: Pomáhá, nebo škodí?

Spěte méně, jinak si uškodíte. Důvody vás překvapí!

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama