reklama
 

3x VIDEO: Nejdojemnější a originální žádosti o ruku

Rády byste byly požádané o ruku nějak romanticky a originálně? Podívejte se na 3 skvělá videa, kde jistě zamáčknete i slzu!

Foto: YouTube

Ať už si to přiznáme nebo ne, kdo by z nás nechtěl takovou romantickou a originální žádost o ruku. Podívejte se na tři úžasná videa, která vás donutí zamáčknout i slzu.

Na závěr jsme přidali jeden bonus, jak taková žádost vypadá u nás v Čechách. Je vidět, že i náš národ ukrývá romantické duše, které si potrpí na trochu toho zaláskovaného kýče.

Film: V hlavní roli žádost o ruku

Velmi originálně provedené. Tleskáme. Autor by si jistě zasloužil malou filmovou cenu, protože dívka z toho nejen nemohla, ale jistě mu neřekla NE. Podívejte se, jak jeho filmová žádost dopadla a kdo všechno se do akce zapojil.

"Možná jsem ze staré školy, ale pro mě je to důležité a pro Vaši dceru také. Chtěl bych Vaše požehnání, pane. Můžu si vzít vaši dceru?"

Jak celý příběh z kina končí? Více najdete na videu.

Vezme si ho nebo se rozejdou?

Malá kavárna, romantická večeře s přítelem, když tu se objeví jiná dívka, která ho seřve za něco, co jí údajně udělal, vrazí mu facku a odejde. Jak byste reagovaly, kdyby se to stalo vám a vašemu příteli?

Postupně k páru přichází policisté, dívka pláče, protože nevěří, že by jí její láska mohla ublížit. Ale za akcí stojí obrovský štáb. Ano, celé to je předem nachystané. Jeden muž se rozhodl požádat o ruku trochu netradičně. Ve chvíli, kdy odběhne, aby se převlékl do smokingu, dívka si stěžuje číšníkovi, jak moc ho miluje, ale nechápe, co se to tu před pár okamžiky stalo. Když náhle...

"To není vtipné, vážně to není vtipné," opakuje stále dívka na videu. Pak už ze sebe jen vypraví slova úžasu, když zjistí, jak to všechno doopravdy je.

Už vás někdo požádal o ruku spolu s další tisícovkou lidí a vy jste se do hodiny ocitla ve svatebních šatech, před oddávajícím a ještě byly přítomné televizní kamery? To se prostě může stát jen v Americe!

Partner na zabití

Malá poklidná oslava s přáteli na střeše domu. Když jeden z mužů požádá o pozornost a vyleze na římsu vysoké budovy. Poprosí o prsten, který mu jeden z jeho kamarádů hodí. Ve chvíli, kdy se ho snaží chytit, přepadne přes okraj. Jak to celé dopadne se dozvíte v následujícím videu.

Tuzemská žádost o ruku

A ještě jedno video na závěr. Jak to vypadá, když se jeden zamilovaný mladík pokusí svou přítelkyni originálně požádat o ruku. Velkou otázku položí poté, co si ho Zuzana rozbalí z velkého dárku. I v České republice se dají dělat velká a romantická gesta.

Jaká byla vaše žádost o ruku? Má váš přítel či současný manžel romantickou duši nebo na to šel raději originálním způsobem? Co by vás potěšilo víc? Obrovská kytice nebo netradiční místo? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejlepší valentýnské SMS přání: Nechte se inspirovat!

Jak přesvědčit muže, aby chtěl slavit Valentýna?

Video: Vyrobte si originální korálkovou sponu do vlasůNáprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama