reklama
 

13 důvodů, proč zbožňovat Jennifer Lawrence

Milujeme ji nejen ve všech jejích filmech, na červeném koberci i v civilu. A právě slaví 26. narozeniny. Jak šel čas s oblíbenou hollywoodskou herečkou?

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Právě dnes do kin vstupuje závěrečný film ze čtyřdílné série Hunger Games: Síla vzdoru 2. část. A stejně jako v těch předchozích, i tentokrát tu v roli bojovnice Katniss září Jennifer Lawrence. Milujeme ji nejen ve všech jejích filmech, na červeném koberci i v civilu.

V každé své roli vypadá Jennifer Lawrence úplně jinak. Vzpomeňte si třeba na Terapii láskou (za kterou získala Oscara), Špinavý trik, X-Men: Budoucí minulost nebo právě na Hunger Games.

V civilu sice celkem často mění účesy - od dlouhých vlasů do půli zad až po účesy "na kluka", ale jinak je její styl celkem konstatní. Ať už si jde pro zmíněného Oscara, nebo se jen prochází po ulici, vždycky působí, že nad svým vzhledem vlastně moc nepřemýšlela, a přesto vždycky vypadá skvěle. Kdo by přesně tuhle schopnost nechtěl?

Jestli se od ní tyhle triky chcete naučit, mrkněte do fotogalerie. Vybrali jsme pro vás její nejlepší outfity z poslední doby, které zahrnují jak džíny a obyčejné tričko, tak i velkou večerní...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Sienna Miller: Z královny večírků opravdovou herečkou?

Povolání módní blogerka: Ina T. odkrývá, jak to chodí

Workoholik Milan Cais: Pracuje i při běhání

reklama
reklama
reklama