reklama
 

Vánoční svíčky prémiové kvality k dostání také na e-shopu

Příchod adventu představuje začátek vánoční výzdoby. K té patří nejen adventní věnec, ale také interiér doplněný o vánoční svíčky.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Unipar

A podle čeho si svíčky vybírat? Záleží na každém, jakou barvu má rád, ale obecně platí, že vždy vypadá dobře, když sladíte barvu s dekorací v interiéru. Důležité je vybrat svíčku správnou a kvalitní. Ale kde vybrat svíčku, která čistě hoří, krásně vypadá a zároveň je pro zákazníka dostupná? Jeden tip pro Vás máme. Svíčky Unipar.

Rožnovskou firmu s šestadvacetiletou tradicí nemusí znát každý, ale ti, kteří Unipar znají, už dobře vědí, že každá jejich svíčka je nejen krásná na pohled, ale i čistě hoří a neroztéká se. Ostatně, jinak by si je neoblíbili arabští šejkové, osobnosti zvučných jmen a zákazníci z celého světa.

Výhodou je, že společnost začala poskytovat zákazníkům prodej také přes e-shop, kde najdete bohatý výběr kolekcí jak vánočních a celoročních, ale také dárkových balíčků a v neposlední řadě zde také objevíte limitované kolekce.

"Poptávka je stále větší. Nabídka přes internet zjednoduší nákup našim stálým zákazníkům a umožní ho lidem, kteří nás ještě neznají. Jsme takto schopní pohodlně obsloužit československý trh," uvedl syn majitele Uniparu Michal Šupler. Firma vychází vstříc lidem, kteří chtějí nakoupit kvalitní produkt. Svíčky jsou vyráběny individuální technologií Unipar, která zajišťuje naprosto čisté hoření. Hmota svíčky se při hoření mění pouze ve vodní páru a oxid uhličitý. A v tom je zásadní rozdíl.

Navštivte www.eshop.unipar.cz a dopřejte si pocit z příjemného nakupování kvalitních svíček.

_____________________________________________________________________________________________

reklama
reklama
reklama