reklama

Co mu letos nadělit: Nejlepší tipy na vánoční dárky pro muže

Melitta je synonymem dobré kávy, zároveň i světově uznávanou značkou kávovarů a silným kávovým partnerem některých hvězdných sportovních týmů. 

Letos slaví společnost 111. výročí svého založení a má rozhodně co nabídnout. Jednoduché a elegantní křivky, moderní vzhled, kvalitní zpracování, snadná příprava kávových receptur a v případě nejvyšší řady kávovarů dokonce ovládání prostřednictvím technologie Bluetooth. Může jít o vkusný a hodnotný vánoční dárek pro všechny milovníky dobré kávy a moderních technologií.

S kávovarem Melitta Barista TS Smart získáte domů kávového experta, kterého lze snadno ovládat i na dálku pomocí vašeho chytrého telefonu. Jednou z jeho hlavních předností je supertichý kávový mlýnek, který získal mezinárodní ocenění Quiet Mark. Navíc disponuje dvěma kávovými zásobníky, díky kterým si můžete ráno dopřát silně praženou kávu s příměsí robusty a večer například jemnou chuť kávových zrn arabika. Kávovar umožňuje přípravu 21 přednastavených kávových receptur s hustou krémovou pěnou a nastavení vámi preferovaného nápoje pomoci tlačítka "můj šálek kávy". Součástí kávovaru je mléčné řešení pro přípravu mléčných receptur.

Co dělá tento model opravdu neobyčejným, je technologie Bluetooth, která umožní nejen přípravu kávy na dálku, ale také snadné ovládání vašeho kávovaru - nastavení intenzity nápoje či objemu šálku, spuštění režimu odvápnění přístroje a další. Pro ještě důkladnější údržbu kávovaru lze dokonce vyjmout varnou jednotku, která je snadno přístupná.

Cena přístroje je 34 999 Kč.

Více informací a možnost zakoupit na Melitta.cz.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama