reklama

Co mu letos nadělit: Nejlepší tipy na vánoční dárky pro muže

Značka Nadotek  je společným projektem oděvní designérky Liběny Rochové a výtvarníka Lukáše Musila. Jejím posláním je nejen plodná kreativní spolupráce, jejíž výsledky jsme mohli vidět třeba na letošním Designbloku, ale především podpora organizace Debra ČR, která v Česku pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Nyní se do pomoci můžete aktivně zapojit i vy - koupí trička Nadotek, do jehož tvorby se zapojili i samotní pacienti.

Společná tvorba, dovádění, tančení a malování byly začátkem cesty, která obrátila pozornost k pacientům, seznamuje s jejich osudem a dovede lidi až do cíle - k pomoci… Ta spočívá v zakoupení trička Nadotek.

Trička jsou opravdu unikátní, zdobí je totiž motiv z látky, na jejímž designu se podíleli pacienty s nemocí motýlích křídel. A to velmi aktivně, zdobili ji vlastníma rukama i nohama a design obohatili i svými emocemi.

Koupí tohoto trička tak pocítíte hluboké propojení s nimi, jejich dotek, osobní zapojení, zaujetí i radost, kterou přinesl samotný kreativní proces.

Radost přinesou i vám, a navíc jejich koupí pomůžete tam, kde je to třeba. Výtěžek z prodeje je určen k financování projektů, jimiž Debra ČR usnadňuje život lidem s nemocí motýlích křídel. Patří mezi ně odborné sociální a psychologické poradenství, ozdravné pobyty, konference pro pečovatele pacientů a další.

Trička, která pomáhají, můžete zakoupit přímo na webových stránkách organizace Debra ČR. V nabídce jsou trička dámská i pánská v celkovém počtu 1000 kusů.

Cena jednoho trička je 700 Kč. 

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama