reklama

Vánoční pohádky: Které uvidíte nově v televizi a českých kinech?

Nová romantická komedie s vánoční tematikou s názvem Přání Ježíškovi vstoupí do kin 11. listopadu. Podle režisérky Marty Ferencové půjde o snímek ve stylu britské klasiky Láska nebeská s pestrou paletou emocí, typů postav i vztahů. Česká televize zase uvede novou pohádku Jak si nevzít princeznu. Na jaké další vánoční filmy se letos můžeme těšit?

Oldřich Kříž, Sonsee Neuová, Nikola Pecháčková, Matyáš Sekanina, Kristína Turjanová a Miroslav Táborský. Prohlédnout grafiku
Oldřich Kříž, Sonsee Neuová, Nikola Pecháčková, Matyáš Sekanina, Kristína Turjanová a Miroslav Táborský. | Foto: Petr Čepela

"Jde o pět příběhů, které se navzájem proplétají, aby se všechny završily na Štědrý den. Všechny jsou o lásce. Někdo ji hledá, někdo ji navždy ztratil, někdo ji potká, někdo v ní už přestal věřit, ale znovu ji objeví… Věřím, že divák si užije každý z nich. Bude to nejromantičtější komedie letošních Vánoc," promluvil o filmu Přání Ježíškovi producent a střihač filmu Adam Dvořák.

V hlavních rolích nové romantické komedie se objeví Richard Krajčo, Elizaveta Maximová, Jaroslav Dušek, Eva Holubová, Matěj Hádek, Táňa Pauhofová, Anna Polívková, Jiří Langmajer a Petr Vaněk.

"Moje role se jmenuje Nela. Holka, která neskutečně touží po lásce, ale po několika zklamáních nevěří, že existuje. Když jsem scénář četla, měla jsem husí kůži a úplně jsem se dojímala. V covidové době to bylo něco, co jsem přesně potřebovala," řekla o své roli herečka Elizaveta Maximová.

Jaké další filmy budou uvedeny v kinech a jaká vánoční nabídka nás čeká v televizích? Prohlédněte si naši grafiku.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama