reklama

Trenkař v sexu překvapí aneb Co prozradí vaše pyžamo?

Co můžete čekat od muže a muži od žen v posteli? To často prozradí už pohled na vyvolenou či vyvoleného v pyžamu! Nevěříte?

Foto: Profimedia.cz

Co můžete čekat od muže a muži od žen v posteli? To často prozradí už pohled na vyvolenou či vyvoleného v pyžamu! Nevěříte?

Když muž spí…

… v boxerkách nebo ve slipech:

Je to pohodář a nebude ani po vás vyžadovat rafinované sexy noční prádlo. Nehoní se za módními trendy, s ním budete mít pocit jistoty a zázemí. Je to chlap do nepohody. Sex s ním není k zahození. Řekne si, co má rád, a bude se snažit ze všech sil uspokojit i vás.

…v klasickém pyžamu:

Tenhle pán je konzervativní, vyhovuje mu stereotyp. Ani v posteli bohužel nijak nepřekvapí, ale vašim erotickým novinkám se nebude bránit. Ale pouze v případě, že  vše bude z vaší iniciativy a ve vaší režii.

…v trenkách a tričku:

Je to typ muže, který spíš než dokonalou postavu ocení váš charakter. I na něj se můžete spolehnout. I když to není žádný sexsymbol, vážit si budete jeho smyslu pro spravedlnost a humor. V sexu je uvolněný, nepředvádí zbytečnou akrobacii. Výkonem ale dokáže pořádně překvapit. Nečekejte od něj žádná velká slova, svou lásku dokazuje činy.

…v saténovém značkovém pyžamu:

Narazila jste na metrosexuála a pozéra. Víc než na vás mu záleží na dojmu, který udělá. Tento pán je vhodný jako slušivý doplněk do společnosti. V sexu se bude snažit předvést skvělý výkon, připraveny bude mít i erotické pomůcky. Jenže ve finále zase myslí na sebe. Nikdy nepozná, že orgasmus jste jen předstírala. Naopak, bude se ptát, jak se vám to líbilo a kolikrát jste byla.

…nahý:

Tomuhle pohodáři sebevědomí nechybí. Dokáže zaujmout, pobavit a dokonale pomilovat. Netouží po domácí puťce, chce ženu, která je mu milenkou i kámošem. Pravda, s věrností si hlavu moc neláme, ale na sex s ním budete dlouho vzpomínat.

Když vy spíte…

…v bavlněném reklamním tričku:

Jste praktická, věcná a někdy i  sportovně založená osoba, ale žádná velká romantička. Při sexu jdete rovnou na věc, sladká slovíčka pro vás nic neznamenají. Dokážete si říct, co vám dělá dobře, a dokážete partnera pěkně vyvést z míry nějakou speciální praktikou.

…v saténové minikošilce:

Ráda vypadáte nevinně, ale zároveň z vás vyzařuje, že si dokážete sexu pořádně užít. Jen se na vás nesmí moc spěchat. Potrpíte si totiž spíš na dlouhou předehru a mazlení než na samotnou soulož. Ale když už jste pak v milostném finále, tak s veškerou pompou a velmi hlasitě. 

… ve flanelové kytičkové košili:

Vy jste opravdu opravdová romantička, ale zároveň pod neforemnou košilí něco skrýváte. Může to být mindrák v podobě nějakých špíčků. V sexu si na experimenty moc nepotrpíte, máte ráda zhasnuto, oči skoro pořád zavřené. Jste trochu stydlivka s velkým potenciálem sexuální žákyňky. Pokud váš protějšek bude trpělivý, může si vás pěkně eroticky vyškolit. Pak možná změníte noční úbor.

… v klasickém pyžamu:

Jako partnerka jste žena k nezaplacení. Stálá, spolehlivá a věrná. Ale velká sexuální aktivita se od vás nedá očekávat. S nápadem se pomilovat vy nikdy nepřijdete, přestože jste v posteli  výkonná a skvěle dosahujete orgasmu. Nikdy nebo skoro nikdy nic nepředstíráte.

… v rafinované dlouhé hedvábné košili:

Na vás by si měli muži dát pozor: vy jste na lovu a hledáte prince na bílém koni. Několika dobře zvolenými poklonami vás rychle dostanou do postele. Jste trochu herečka, chcete na něj udělat dojem a předvedete mu celou škálu vzdechů, výkřiků, škrábanců včetně zajímavých netradičních praktik. Milujete také erotické pomůcky. Na noc s vámi on nikdy nezapomene!
 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama