reklama

Transgender herec Elliot Page požádal o rozvod. Necelé dva měsíce od své přeměny

Herec Elliot Page ohlásil proměnu na transgender a nebinární osobu na sociálních sítích na začátku prosince. Podporu mu vyjádřili fanoušci i jeho manželka Emma Portnerová. S tou se ale teď rozvádí.

Pár se vzal před třemi lety, teď podal u newyorského soudu žádost o rozvod. 
Pár se vzal před třemi lety, teď podal u newyorského soudu žádost o rozvod.  | Foto: Shutterstock

Transgender herec Elliot Page a jeho žena Emma Portnerová požádali o rozvod necelé dva měsíce od oznámení hercovy přeměny. Pár oznámil, že se rozešel už minulý rok v létě, tedy předtím, než hvězda filmu Juno a dříve herečka Ellen Pageová zveřejnila svůj coming-out jako nebinární a transgender osoba.

Zpravodajskému portálu Daily Mail řekli, že se rozešli už minulé léto. Tedy předtím, než třiatřicetiletý herec v prosinci oznámil svůj coming-out a než mu jeho manželka, šestadvacetiletá tanečnice Emma Portnerová, vyjádřila veřejnou podporu v jeho přeměně. 

Svou společnou historii na sítích smazali

"Po dlouhém přemýšlení a pečlivém zvážení jsme se po našem rozchodu loni v létě rozhodli rozvést. Bylo to těžké rozhodnutí. Maximálně se respektujeme a zůstáváme přáteli," řekl médiím pár, který se vzal před třemi roky a teď podal u newyorského soudu žádost o rozvod. 

Před zveřejněním tohoto prohlášení si Emma a Elliot vymazali společné fotky a fotky toho druhého ze svých instagramových účtů, stále se ale na Instagramu sledují. 

Herec Elliot Page ohlásil proměnu na sociálních sítích na začátku prosince a poprosil fanoušky, aby ho oslovovali mužským zájmenem. "Mám opravdu velké štěstí, že tohle můžu napsat. Jsem ohromně vděčný všem, kteří mě na této cestě podporovali," napsal Elliot a poděkoval lidem v trans komunitě za inspiraci a odvahu.

Ke konci roku pak hvězda seriálu The Umbrella Academy poděkovala svým fanouškům za jejich podporu a lásku. "Děkuji z hloubi svého srdce. Vaše láska a podpora je ten největší dar. Opatrujte se a buďte tady jeden pro druhého," napsal pod fotografii, kterou zveřejnil na Instagramu. 

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama