reklama
 

Temperamentní Salma Hayek nafotila další sexy fotky!

HEREČKA si pořád myslí, že má OŠKLIVÁ PRSA

Salma Hayek
Salma Hayek | Foto: repro Allure

Půvabná hollywoodská herečka zapózovala pro módní magazín Allure. Těšíte se, jak moc sexy má Salma Hayek fotky? Podívejte se na ně v naší galerii!

Mexická sexbomba je i ve svých čtyřiačtyřiceti letech neskutečně sexy a ráda ukazuje své přednosti.

Na fotky Salmy Hayek se podívejte ve fotogalerii.

O to víc byla překvapivá odpověď na otázku časopisu, která její část těla vypadala lépe před deseti lety. "Moje prsa, vypadala lépe, ale mezi námi, pořád je o co stát," řekla s nadsázkou Hayek. Naposledy se nechala Salma vyfotit loni v prosinci na titulní stranu magazínu V. Na svůdné fotce vypadala temperamentní herečka opravdu moc sexy.

V dobrém rozmaru byla nejen během focení, ale i následujícího rozhovoru, kdy na sebe práskla, že do USA přišla jako ilegální přistěhovalec. "Ano, je to pravda, byla jsem ilegální imigrantkou, i když jen krátkou dobu," přiznala v rozhovoru slavná herečka, která se coby neznámá Mexičanka snažila prosadit v Los Angeles.

Později prožila dokonalý americký sen. Nejenže se prosadila na hereckém poli, ale navíc se dokázala i "správně provdat". Kráska se totiž zamilovala do francouzského multimilionáře Francoise Henri Pinaulta, za kterého se loni vdala a má s ním dceru Valentinu Palomu.

Čtěte také:

  • Krásná Salma Hayek: Vypadala úchvatně. Moc jí to seklo
  • Salma Hayek se vdávat nebude. Zrušila zasnoubení
  • Salma Hayek byla za šťabajznu, Longoria za sexy anděla
Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama