reklama

Tantrický sex: Souznění a cesta k nekonečné rozkoši

Změna letního času na zimní bývá u mnohých lidí spojena s nepříjemnými tělesnými i fyzickými vjemy, našim biologickým hodinám může trvat řadu dní až týdnů, než se vyrovnají s jiným rozložením denního světla.

Foto: Tantra masáže Praha s.r.o.

Pokud se vám podzimní večery také zdají příliš dlouhé, nabízíme vám návod, jak si je můžete s partnerem zpříjemnit.

Tantra a sexuální energie

Víte, co je to tantra? Jedná se o velmi staré hinduistické učení založené na duchovním seberozvoji člověka, které se skládá z několika různých úrovní. Do Evropy se nejvíce rozšířila odnož tantry zaměřená na správné využívání sexuální energie, nazývaná váma márga. Prostřednictvím symbolů, boha Šakti a bohyně Šivy při sexuálním aktu spojuje zdánlivě nespojitelné, tedy mužskou a ženskou energii, jin a jang, do jednoho harmonického celku.

S Tantrou k nekonečné rozkoši

Tantra může partnerskému vztahu velmi prospět, protože dokáže nejen navodit mnohem delší a účinnější rozkoš, ale také přispívá k prohloubení lásky a porozumění mezi partnery. Její účinky jsou nedocenitelné, pokud se naučíte správně pracovat se svojí sexuální energií, výsledkem může být také nebývale pozitivní vliv na váš život.

Dokonalé souznění

Základem pro praktikování tantrického sexu je dostatek času, jinak ale není nutné, abyste měli nějaké speciální znalosti či dovednosti, nechte se zkrátka vést intuicí. První fáze probíhá tak, že si s partnerem sednete proti sobě a díváte se vzájemně do očí, myslíte při tom pouze jeden na druhého. Možná budete překvapeni, jak rychle dokáže narůst vaše touha bez toho, abyste se jeden druhého dotkli. Takto byste měli vydržet alespoň deset minut.

Jak dosáhnout pravé extáze?

Pak může následovat vzájemná partnerská masáž - ovšem bez doteků na intimních místech. Po ní nejméně půlhodinové líbání po celém těle. Zkuste si také zavázat oči, dočasná ztráta jednoho smyslu zbystří ty zbylé. A pak už můžete přistoupit k samotnému sexuálnímu aktu, přičemž si vyberte takovou polohu, která vám nejvíce vyhovuje, anebo je libovolně střídejte. Nezapomeňte také na to, že heslem tantrického sexu je pomalé tempo kombinované s neustálou stimulací. Muži by se měli naučit oddálit vyvrcholení, protože jen tak je podle tantrických pravidel možno dosáhnout extáze a dokonalého splynutí, v ideálním případě doprovázeného několika oboustrannými orgasmy.

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama