reklama
 

Svetr nemusí sedět, za to dárkový poukaz na Jatka78 padne jako ulitý!

Měkké dárky jsou nuda, obálka je lepší volba. Obzvlášť ta, která bude obsahovat dárkový poukaz na Jatka78! A že je z čeho vybírat — nový cirkus, činohra, hudba, tanec i dětská představení v podání domácích i zahraničních interpretů zvučných jmen. To vše a mnohem více najdete na Jatkách78!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Jatka78

Obdarovaný si může sám vybrat představení, které mu padne jako ulité. A to se vám se svetrem z konfekce dost možná nestane. Krátké rukávy nebo velikost, do které se doroste, na Jatkách78 nehrozí! Poukazy lze zakoupit v hodnotě 500 a 1 000 Kč.

Kromě předprodeje dárkových poukazů spustila Jatka78 i předprodej velké části představení na rok 2019. Také v příštím roce Jatka78 nabídnou řadu zahraničních hvězd. Již v lednu se do Prahy například vrátí kultovní divadlo masek Familie Flöz. V květnu pak Jatka78 zužitkují své kontakty ze zahraničních rezidencí, které nabízí souborům z celého světa. Kanadské hvězdy z Barcode Circus Company zde odehrají světovou premiéru inscenace Sweat & Ink, kterou budou na jaře zkoušet právě na Jatkách78.

Pod názvem No Animal Circus Evening na Jatkách v dubnu proběhne také dvouvystoupení company MPTA a Jörga Müllera. V prvním případě se diváci mohou těšit na netradiční párovou akrobacii se cyr wheelem, v druhém pak na performance kombinující hudební a pohybové vystoupení. Novinku si přichystal také domovský soubor Cirk La Putyka. V režii Maksima Komara (Stapstick Sonata, Play či Batacchio) chystá hudební projekt Isole.

V předprodeji jsou také divácky nejoblíbenější představení jako je kolaborace Cirku La Putyka s Dejvickým divadlem Honey, Amerikánka s Terezou Voříškovou a Eliškou Křenkovou či novinka Cirku La Putyka ADHD.

Prodej dárkových poukazů

Poukazy lze zakoupit on-line v síti GoOut nebo na pokladně a baru Jatek78 (haly 7 + 8 v Pražské tržnici).

Sezona jahod vrcholí. Přidejte je i do lehkých muffinů bez lepku a laktózy | Video: Aktuálně.cz

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama