reklama
 

Štíhlá, krásná, šťastná. Kdo? No vy, přece!

Letní sezóna se nezadržitelně blíží, plavky volají ze skříně.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Každý den pořád to stejné. Vypravit děti do školy, fungovat naplno v práci, nakoupit a někdy navíc ještě schůzka ve škole. My ženy jedeme na dvě, někdy možná i na tři směny. Nemáme na sebe čas a nejvíc to odnáší naše tělo.

Myslete na sebe, vy a vaše tělo si zasloužíte to nejlepší, dopřejte mu prospěšné přírodní látky, které podpoří metabolismus a zažívání.

Představujeme novinku - bazalkové semínko. Patří mezi antioxidanty a jako jediné dokáže během 5 minut zvětšit až 36x svoji velikost. Obsahuje 18% bílkovin, železo, vlákninu, vitamíny, minerály.  V semínkách bazalky se po namočení do vody uvolní antioxidanty a zažívací enzymy, které urychlí spalování tuků, vysoký obsah vlákniny a proteinů navodí pocit sytosti, sníží chuť k jídlu a pomůže vám s hubnutím do plavek.

Královna bylinek z vás udělá královnu pláže.

Vyzkoušejte i další superpotraviny:

 - kustovnice čínská neboli goji  - vysoký obsah vitamínu C, je bohatá na vitaminy B1, B2 i B6, A, E, obsahuje esenciální aminokyseliny, selen, zinek, železo, fosfor, vápník a další stopové prvky, vlákninu, je ideální svačinou.

- 100% přírodní řasa spirulina - obsahuje až 65 % bílkovin, 8 esenciálních aminokyselin, obsahuje polynenasycené mastné kyseliny, přispívá ke snižování hladiny cholesterolu, snižuje chuť k jídlu a je vhodná jako doplněk k redukčním dietám.

- zelená káva - jemná chuť, umožňuje redukovat nadváhu, obsahuje kyselinu chlorigenovou, která pomáhá redukovat množství cukru v těle, až 3x rychleji spaluje tuky, zabraňuje tvorbě podkožního tuku. Pozitivně působí v boji proti celulitidě.

- maca peruánská - prášek z kořene macy posiluje organismus, fyzickou sílu, podporuje duševní svěžest a dlouhověkost, působí jako afrodisiakum. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, železo, vápník, měď, zinek, hořčík, draslík a sodík, jód, aminokyseliny, mastné kyseliny a vlákninu.

Jaro je čas pro nový začátek.

Ty správné potraviny pro vaše mlsání i vaření vč. receptů na přípravu nápojů a svěžích pokrmů najdete na www.plodyslunce.cz.

reklama

Komerční tip

reklama