reklama

Herečka Anne Hecheová týden po autonehodě zemřela, testy odhalily v krvi drogy

Americká herečka Anne Hecheová zemřela na následky autonehody z minulého týdne, při níž se svým vozem narazila do dvoupodlažní budovy v Los Angeles. Automobil následně začal hořet.

Foto: Shutterstock

Zahraniční média uvádějí, že u 53leté herečky nastala mozková smrt. To podle kalifornského práva znamená, že je oficiálně považována za mrtvou.

Rodina herečky potvrdila, že žádné zlepšení stavu se už neočekává a Hecheová byla poslední dny uměle udržována na přístrojích kvůli možnému darování orgánů, se kterým v minulosti souhlasila.

O úmrtí hollywoodské herečky informoval například britský deník The Guardian

"Chceme poděkovat všem za milá přání a modlitby za Annino zotavení. Děkujeme obětavému personálu a úžasným sestrám," uvedla rodina v prohlášení.

Policie informovala, že předběžné krevní testy odhalily v těle herečky přítomnost drog. Ještě ale bude nutné provést další testy, aby se vyloučila možnost, že jde o jakékoli medikamenty, které jí mohly být podány po nehodě v nemocnici

Podle policie vůz vjel devět metrů do nitra dvoupodlažního domu, kde vybuchl v plamenech. Dům je nyní neobyvatelný. Hecheová je udržována na přístrojích v Grossmanově popáleninovém středisku v nemocnici ve West Hills, než lékaři rozhodnou, jestli jsou její orgány vhodné k darování, dodala rodina.

Rodačka z Ohia se v 80. letech v USA proslavila v seriálu Another World, za který si odnesla tři ceny Emmy. Ve filmu se začala objevovat v 90. letech, byla k vidění po boku Tommyho Lee Jonese v dobrodružné Sopce, vedle Johnnyho Deppa v mafiánském dramatu Krycí jméno Donnie Brasco, hrála s Harrisonem Fordem v romantické komedii Šest dní, sedm nocí, ale také v hororu Tajemství loňského léta.

V televizi se objevila v oblíbených seriálech Ally McBealová, Plastická chirurgie či Muži na stromech.

V letech 1997-2000 žila se svojí hereckou kolegyní a moderátorkou Ellen DeGeneresovou, později se provdala a pak i rozvedla. Má dvě děti.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama