reklama

Ve StarDance se mění porota. Letošní ročník je plný hvězd, čeká se manželský souboj

Herci, olympijští medailisté, hudebníci, modelka i cukrář budou po osm měsíců čelit taneční výzvě v nové řadě StarDance. O vítězství budou bojovat herečky Ivana Chýlková a Darija Pavlovičová, zpěváci Tereza Mašková a Richard Krajčo, kajakář Vavřinec Hradilek, modelka Iva Kubelková, herec David Prachař, cukrář Josef Maršálek i manželská dvojice Eva a Marek Adamczykovi.

StarDance 2023 Prohlédnout grafiku
StarDance 2023 | Foto: Česká televize

Slavnostními večery diváky tradičně provedou Tereza Kostková a Marek Eben. "Je to pořad, který mám opravdu rád, ale taky je na infarkt," vysvětluje moderátor. Do boje o titul Krále a Královny tanečního parketu dvanácté řady StarDance, celosvětově oblíbeného formátu BBC, vyrazí taneční páry na obrazovce České televize druhou říjnovou sobotu.

V jedenácté řadě StarDance na podzim 2021 zvítězil herec Jan Cina s profesionální tanečnicí Adrianou Maškovou. Druhá skončila farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká, která tvořila taneční pár s Markem Dědíkem. Bronzovou příčku obsadil bookmakery favorizovaný krasobruslař Tomáš Verner a Kristýna Coufalová.

Podívejte se v galerii na složení tanečníků letošního roku.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama