reklama
 

Soutěž - Sluneční péče nové generace, která plní přání všech žen

Vyhrajte balíček produktů z řady UV BRONZE®

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: medical beauty s.r.o.

Řada UV BRONZE® je mnohem více, než jen sluneční péče. Jde o novou řadu unikátních anti-aging produktů francouzské laboratoře FILORGA, které převádějí plnou sílu slunce během opalování v elixír mládí! Jak? UV BRONZE® poskytuje nejen vysokou ochranu proti záření celého slunečního spektra, ale navíc neviditelná část slunečního záření aktivuje anti-aging efekt. Obsahuje klíčové ingredience z estetické medicíny - mezoterapeutický koktejl NCTF® a kyselinu hyaluronovou. Navíc v luxusní textuře a okouzlující vůni, kterou chcete používat znovu a znovu!

UV-BRONZE MIST® 50

Tento ochranný hydratační a osvěžující mist se velmi snadno aplikuje v podobě nanospreje pod i přes make-up. V jediném kroku poskytnete Vaší pleti ochranu před nepříznivými UVA, UVB a IR paprsky, hydratuje a osvěžuje. Fotoaktivní technologie FILORGA umí využít paprsky pro boj se známkami stárnutí: polysacharidy v něm obsažené stimulují produkci kyseliny hyaluronové - hlavní ingredience proti stárnutí. Zároveň díky syntéze keramidů dochází k posílení kožní bariéry. Vitamín H (biotin) je znám svými prospěšnými vlastnostmi pro pokožku díky produkci mastných kyselin, kterými posiluje strukturu pleti, oživuje zářivost a zvyšuje opálení. Čistá ledovcová voda v mikročásticích Vaši pleť okamžitě osvěží a pomáhá chránit kožní buňky před teplem ze slunečních paprsků. Samozřejmou součástí je NCTF® a kyselina hyaluronová.

UV-BRONZE FACE® 50+

Ultralehký krém Vás ochrání nejen před sluníčkem, ale také před vznikem vrásek a pigmentových skvrn. Velmi snadno se nanáší díky své nelepivé a lehké textuře zanechávající sametový pocit. Vitamín PP je aktivní ingredience sloužící k regulaci melaninu, a tak aktivně brání vzniku pigmentových skvrn a sjednotí tón Vaší pleti a opálení. Antioxidant rostlinného původu sulforafan si snadno poradí s tvorbou nových vrásek a zanechává Vaši pleť hladší a hladší po každém pobytu na sluníčku.

UV-BRONZE BODY® 50+

Jedinečná kombinace fotoaktivní technologie a aktivních látek zajistí Vaší pokožce jedinečný ochranný a výživný štít. Neviditelný suchý olej ve formě spreje zanechává na pokožce saténový povrch zvyšující opálení a je také voděodolný. Osvědčená kombinace v podobě kyseliny hyaluronové a biorevitalizačního roztoku NCTF® spolu s boosterem kolagenu zajistí Vaší pokožce zpevnění. Kokosový olej se postará o hloubkovou a řádnou dávku výživy pro pokožku celého Vašeho těla.

reklama

Komerční tip

reklama