reklama
 

Škola volá! Máme pro vás novinky ve školních potřebách!

Ať máte doma školáka nebo prvňáčka, je důležité mít dobré školní pomůcky. Podívejte se na pár novinek do školy!

Foto: Albert

Máte doma prvňáčka nebo školáka, který pro další školní rok potřebuje nové školní potřeby? Podívejte se, co vašim dětem můžete do školy pořídit.

Školní aktovka, penál, pera nebo kornout pro prvňáky jsou klasikou, ale co je letošním hitem a novinkou v kategorii školní pomůcky? Podívejte se, z čeho váš prvňáček nebo školák bude doslova nadšený.

Psaní je základ

Žádný učitel nemá rád škrtance v sešitě. Není nic jednoduššího, než zakoupit Gumovací pero FriXion Ball Pilot. Je vhodné pro školáka, který už má zafixovaný špetkovitý úchop. Pero je gumovatelné a při školním používání vydrží náplň cca 4 týdny, a pak ji můžete vyměnit. Prodává se v různých barvách a stojí okolo 70 korun za jeden kus.

Pro prvňáčka a druháka se hodí ergonomické pero, které jim pomůže se správným úchopem. Prodává se nejen pro praváky, ale také pro leváky. Vaše děti se naučí správně psát. Jedno pero stojí 160 korun a má vyměnitelnou náplň. Nejprodávanější značkou je Stabilo, které seženete v různé barvě. Pero nedělá kaňky a neškrábe. Uvnitř je modrý zmizíkovatelný inkoust.

Netradiční penál pro větší školáky

Pokud máte doma větší dítko, které už nepotřebuje mít přehledný třípatrový penál, nadchne ho školní pouzdro, které se prodává v různých moderních designech a barvách. Pouzdra mají oválný, ale také nepravidelný tvar. Oblíbený je letos s motivem ovečky Shaun. Tomuto druhu penálu se říká erue a pořídíte ho od 80 do 300 korun.

Užijte si výtvarku v klidu

Novinkou je kelímek na vodu JOVI. Jde o bezpečný kelímek s odnímatelným trychtýřem a víčkem. Díky tomu se nevylije. Na boku kelímku je ryska pro maximální hladinu vody. Při převržení kelímku se voda díky trychtýřku nevylije. Cena jednoho kelímku je jen 17 korun.Podobnou vychytávkou do školy na hodiny výtvarné výchovy jsou bezprašné křídy. Značka Classcolor nabízí 10 kusů v balení za 15 korun.

Svačinka je důležitá

Kromě celé řady boxů na svačinu jsou letošním hitem speciální tvary, které kopírují danou svačinu. V bezpečí je tedy banán, jablko, nebo obložený chleba. Neuvěřitelným zbožím je zdravá láhev, je vhodná pro všechny typy nápojů a pro speciální materiál nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Dovnitř můžete dát vše do 100 stupňů Celsia a 100 procentně těsní i nápoje s bublinkami. Láhev lze mýt v myčce. Se svačinovými boxy LunchBOX Bageta už nemusíte používat alobal ani plastové sáčky. Jde o ekologické a hygienické balení školní svačiny.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama