Pro mnoho rodičů je plnoletost dětí dnem, kdy pociťují úzkost z jejich odchodu. Hanka Kynychová však tento sentiment nesdílí a na věci se dívá s typickým pragmatismem. „Já jsem vlastně osmnáctku jako nějaké zlomové období nevnímala ani u Filipa. Prostě jim bylo osmnáct, stejně jako jim bylo devět a jako jim bude dvacet,“ vysvětluje Hanka svůj postoj.


























