reklama

S Brussels Airlines poletíte do New Yorku v pohodlí

Věděli jste, že máte možnost vždy jednou denně letět z Bruselu do New Yorku?

Brussels Airlines létají do New Yorku.
Brussels Airlines létají do New Yorku. | Foto: Brussels Airlines

Již od 1. června 2012 se díky Brussels Airlines bez problémů jednou denně dostanete z Bruselu do New Yorku, a to s vynikajícím spojením na Letiště Praha nebo z něj. Tento belgický dopravce poprvé po deseti letech obnovil přímý spoj mezi Bruselem a USA. Tady si můžete letenky zarezervovat online.

Čím poletíte?

Můžete se těšit na kompletně zrenovovaná letadla Airbus A330-300, která jsou vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi a nabízejí nejvyšší komfort.

Pohodlí vás čeká v business třídě, ale i v té ekonomické

Na dálkových letech s Brussels Airlines se v business třídě budete určitě cítit pohodlně. Proč? Nová sedadla nabízejí 3 různé polohy. Můžete si je tak nastavit podle vašich potřeb tak, abyste se cítili dobře. Sedadla mohou také zaujmout zcela vodorovnou polohu až do délky 197 cm. Díky převratné technologii si navíc můžete vybrat mezi tvrdším a měkčím lůžkem (tedy mezi relaxací a spánkem), přičemž si systém dokáže zapamatovat vaše nastavení. Sedadla nabízejí také masáž.

I v ekonomické třídě vás čeká pohodlí. Sedadla mají velkorysou šířku 83 cm (33") a nastavitelný podhlavník. Jejich ergonomický tvar poskytne vašim zádům dokonalou podporu. Tak pohodlně jste se v ekonomické třídě určitě ještě necítili. Zde si palubu můžete prohlédnout ve 3D.

Dejte si nejlepší víno nabízené v letadlech

V letadlech můžete ochutnat vynikající belgickou i mezinárodní kuchyni. Palubní personál vám nabídne široký výběr těch nejlepších vín a destilátů. Vína v business třídě této letecké společnosti byla prestižním magazínem Global Traveler oceněna jako nejlepší vína na palubách letadel. Na této stránce zjistíte víc.

Parkování u Letiště Praha máte zajištěné

Před odletem z Letiště Praha si můžete v Terminálu 2 užívat pohodlí letištních salonků Citigold nebo Erste Premier, které vám poskytnou příjemné a klidné prostředí v rušném provozu letiště. Nezáleží na tom, jaký druh letenky jste si zakoupili. Pokud na letiště přijedete vlastním autem, bude vám k dispozici kryté hlídané parkoviště pro krátkodobé i dlouhodobé stání. Parkoviště je v pěší vzdálenosti od obou terminálů a ceny za parkování se pohybují od 750 Kč za týden. Více informací o všech službách na Letišti Praha najdete na www.prg.aero.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama