reklama

Zvětšení bodu G: Injekce kyseliny zaručí orgasmus

Zázračná metoda se jmenuje G-Shot a pro mnoho žen, které nejsou spokojené se svým sexuálním životem, představuje velkou naději. Spočívá v aplikaci injekce kyseliny hyaluronové přímo do bodu G.

Foto: Isifa/Thinkstock

Bod G: Příčina skvostného sexuálního prožitku u žen, nebo jen mýtus? Mnozí lékaři na jeho funkčnost přísahají, existují ale i tací, kteří tvrdí, že celý humbuk okolo něj je nesmysl.

Nevyřešená otázka ovšem nebrání tomu, aby se na něm nedaly vydělávat peníze. Z americké Kalifornie přišla před lety na britské ostrovy a nedávno dokonce i do ČR metoda zvětšení bodu G, které údajně zlepší sex a zaručí dosažení orgasmu.

Zázračná metoda se jmenuje G-Shot a pro mnoho žen, které nejsou spokojené se svým sexuálním životem, představuje velkou naději. Zbystřit pozornost by měly hlavně ty, které mají problémy s dosažením vaginálního orgasmu, přestože dokážou svůj bod G lokalizovat.

Jak na to?

Metoda spočívá v aplikaci injekce kyseliny hyaluronové přímo do bodu G. Ten by se měl po zákroku zvětšit až o 2,5 cm. Spolu s tím vzroste i šance na vaginální orgasmus. Jednoduchá metoda se provádí v lokání anestezii a trvá asi hodinu a půl, proto se pro ni vžil název "procedura přestávky na oběd". Životnost dermální výplně je asi půl roku.

Více o orgasmu se dozvíte na Babyweb.cz >>

Gynekoložka Lucy Glanceyová provádí na klinice v Essexu tento výkon již pět let. Za první tři roky provedla okolo 180 zákroků a v posledních zájem prudce stoupá. Lucy Glanceyová ho doporučuje zejména ženám mezi 35-50 rokem, které již mají děti.

Zvětšení požitku - i rizika

Jako každý jiný zákrok na lidském těle, není ani zvětšení bodu G bez rizika. Hrozí například infekce, potíže s močením, bolestivý pohlavní styk nebo na první pohled lákavý, ale v praxi poněkud nežádoucí pocit neustálého sexuálního vzrušení. A u některých žen nemusí mít procedura v hodnotě 16 000 Kč vůbec žádný efekt.

Doporučujeme: 3 druhy ženského orgasmu: Znáte je?

Navzdory tomu všemu naděje na zlepšení sexuálního života, frekvence a intenzity orgasmu tak lákavá, že zájem stále stoupá. O zákrok často žádají i ženy mladé, případně ty, které začaly nový vztah. "Tyto ženy většinou zákrok ani nepotřebují, zdá se mi, že u nich jde o módní záležitost. V takovém případě zájemkyně odmítám," svěřuje své postřehy gynekoložka.

Vliv zvětšeného bodu G na budoucnost

"Módnost a společenské vyžadování existence bodu G nadměrné velikosti nabádá k zamyšlení. Stane se standardem, že si ženy budou na večírcích vyměňovat fotografie zvětšeného bodu G nebo rovnou u stolu porovnávat jeho velikost? Možná už existuje tajný pozdrav po vzoru zednářské lóže, kterým se poznávají majitelky nafouklého hrbolku rozkoše. A zvýší větší bod G i společenskou prestiž?" ptá se na Babyweb.cz novinářka Jana Truksová.

"Představuji si, jak na za pár let při psaní CV do zaměstnání mých snů vyplňuji kolonku Zvětšení bodu G: NE, a už vím, že se tak řadím na chvost pelotonu zájemců. A jak se bude zkoumat, že jsou uvedené skutečnosti pravdivé? Na úřadu práce se nejspíš začnou stát dlouhé fronty při náboru do funkce Vyšetřovatel bodu G," uzavírá.

A co vy, naše čtenářky? Lákala by vás podobná "operace"? O tom můžete, samozřejmě zcela anonymně, hlasovat v naší anketě.

zdroj: Babyweb.cz, Dailymail.co.uk

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Video: Orgasmus při porodu - nejlepší přirozená extáze!

Narodila se jako mořská panna, lékaři jí vrátili nohy

Jak se zbavit mravenců: Babské rady a tipy čtenářů

Co je bod G?

Termín bod G byl použit poprvé v roce 1982. Označuje nervový pletenec na přední stěně vaginy. Lokalizovat ho můžete pohmatem za stydkou kostí asi 4 cm od poševního vchodu. Stimulace tohoto citlivého kousíčku tkáně může přivodit orgasmus nebo ženskou ejakulaci. Bod G byl pojmenován na počest Dr. Ernsta Gräfenberga, který v roce 1950 publikoval článek o citlivé části tkáně na ženské poševní sliznici. Jelikož poznatek nepodpořil žádnou studií, nevzbudil velký zájem. Teprve v roce v roce 1978 byly provedeny výzkumy, které jeho závěry potvrdily.
zdroj: Wikipedia.cz


 

 

Hartl: Táta měl strach, že jsem na kluky. Uklidnil ho plakát sexsymbolu | Video: Martin Krepindl, Jakub Zuzánek, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama