reklama

Video, kde se pes stydí: Co je to? No fuj!

Tyhle věty zná skoro každý. Ani nemusíte mít doma pejska - určitě jste je zaslechli třeba někde v parku. Obvykle je doprovází rozzlobený tón pánečka a komická provinilost pejska.

Foto: Isifa/Thinkstock

Tyhle věty zná skoro každý. Ani nemusíte mít doma pejska - určitě jste je zaslechli třeba někde v parku. Obvykle je doprovází rozzlobený tón pánečka a komická provinilost pejska.

Znám to i z vlastní zkušenosti. Máme totiž doma pitbulla. Přesněji pitbuličku, mazlíčka, který poslouchá na slovo - to velcí, zubatí psi prostě musí. Naše Lara má milou holčičí povahu a je odmalička dobře vycepovaná. Bez výslovného pozvání nesmí do kuchyně, do jídelny ani do postele. Že by rozcupovala polštář, jak to uvidíte na našem videu, to si ani představit neumí...

Hlavně se už nezlob!

Přesto i s ní dochází k půvabným situacím. Přijdu domů. Pejsek má na první pohled výčitky svědomí. Postel je zválená a plná ostrých chlupů. "Kdo to spal v mé postýlce?" nasazuji přísný hlas vypravěče pohádek. Lara v tu ránu leží na zádech a ukazuje bříško: "Já, to já, jen už se prosím nezlob..."

Doporučujeme: Dvouletý král samby: Nosí plínky, ale tančí jako bůh!

Pak vidím, že se v jejím pelíšku válí moje bačkora (bere si ji tam, když je jí smutno, aby se mohla tulit). "A kde to mám botičku?" V tu chvíli pejsek přidá k provinilému válení na zádech i packy a zakryje si obě oči - "Já tu nejsem, mě se to netýká..."

Tak já nebudu...

Tak moc dává najevo dobrou vůli, omluvu, strach (není to týraný pes - fakt ne!), rozpaky, že se na ni prostě nedá zlobit! A podobně je na tom i většina páníčků z následujících videí.

Podívejte se s námi, jak dovedou provinilí pejsci odbourat svého rádoby přísného majitele!

zdroj: YouTube

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Video pro zlomyslné: Dítě jí poprvé citron

Cena za práci na mateřské? 55 000 Kč měsíčně!

Psí pojištění: Záchrana života, nebo vyhozené peníze?

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama