reklama

VIDEO: Jak filmové hvězdy začínaly v reklamách?!

Jodie Foster, Meg Ryan, Elijah Wood, Ben Affleck, Sarah Michelle Gellar, Patrick Duffy... Slavná jména: talentovaní herci, později dokonce režiséři či producenti. Jako děti začínali reklamou na fastfoody.

Foto: Žena

Jodie Foster, Meg Ryan, Elijah Wood, Ben Affleck, Sarah Michelle Gellar, Patrick Duffy... Slavná jména: talentovaní herci, později dokonce režiséři či producenti. Přesto jako děti začínali reklamou na fastfoody.

A tak tyto celebrity najdeme, jak před kamerou vychvalují úžasné hovězí z Burger King, dvojitý sýr na pizze z Pizza Hut nebo mléčný koktejl z McDonald's. Není to žádná ostuda, každý nějak začínal. Možná to byly právě jejich výkony v reklamě, které jim vydláždily cestu k hvězdným hollywoodským výšinám...

Hamburger od Meg Ryan

Nemáte hlad? Dejte si hamburger z Burger King, a možná vyhrajete i milion dolarů! Tak ho nabízela Meg Ryan v roce 1982.

Menu přiveze Ben Affleck

Máte sexy hlas? Pozor, abyste se omylem nedovolala do auta Benu Affleckovi! Klidně vám doveze objednané menu z Burger King - a ještě vás svede. Škoda, že táta zavolal tak nevhod!

Zabíječka upírů nesměla do mekáče

Než se Sarah Michelle Gellar stala Buffy, zabíječkou upírů, byla jen malá pětiletá holka, co měla velký hlad. A tak opustila McDonald's a vydala se do Burger King, kde dávali do hamburgerů daleko víc masa.

Podívejte: Táta, nebo děda? Slavní otcové 55+

To ale pořádně narazila: nejenže McDonald's žaloval Burger King za nekalou reklamu, také jí osobně zakázal jíst v jakékoli ze svých poboček... "Bylo to strašné," vzpomíná dnes už dospělá hvězda. "Představte si, že jste malé dítě a všichni vaši kamarádi slaví narozeniny McDonald's! A také mi chyběly jejich jablkové koláče."

Frodo zlobí kvůli pizze

Tohle grilování se naštěstí moc nepodařilo. Že by v tom měl prsty malý uličník Elijah Wood? Báječná pizza s dvojitým sýrem z Pizza Hut všechno napraví!

Jodie Foster zachraňuje McDonaldland

Kdysi prý žila v McDonaldlandu a přežívala výhradně na mléčných koktejlech. jenže jednoho dne zmizely všechny kelímky, a nebylo z čeho pít... Co teď? Nebojte, malá Jodie Foster a její kamaráda Ronald McDonald všechno zachrání!

Bobby Ewing prodával v Taco Bell

Ještě než se herec Patrick Duffy stal multimilionářem v seriálu Dallas prodával burritos v Taco Bell. Byl přitom stejně laskavý a trpělivý jako mladší bratr Bobby Ewing, dokonce i na otravné zákazníky.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Slavní tátové: milující, opilí, vraždící...

Holčička přežila potrat - matka ji teď zbožňuje

Mám měsíc po svatbě a toužím po sousedovi

Děsuplný Flegr a zlehčující Šmucler. Debatu o covidu je třeba změnit, říká psycholog | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama