reklama

Videa: Dětské záchvaty vzteku - směšné, trapné, ujeté

Dospělí se přece jen ovládají o něco lépe, ale nevinná dětská dušička či nevyrovnaná mysl teenagera neznají hranic. Její záchvaty vzteku mohou být roztomilé a úsměvné, vzbuzující útrpnost s rodiči, ale také hraničící s trapností.

Foto: Isifa/Thinkstock

Dospělí se přece jen ovládají o něco lépe, ale nevinná dětská dušička či nevyrovnaná mysl teenagera neznají hranic.

Její záchvaty vzteku mohou být roztomilé a úsměvné (třeba když se batole rozkmotří se svým vlastním obrazem v zrcadle), vzbuzující útrpnost s rodiči (pokud vaše dítko předvede hysterák v supermarketu plném lidí), ale také hraničící s trapností (jestliže se podaří váš výbuch nahrát na kameru zlomyslnému mladšímu bratrovi).

Ve všech případech ovšem díky lidské zlomyslnosti lámou rekordy sledování na videu. Rozhodně se nudit nebudete - posuďte sami…

Nevím, kdo jsi…

… ale nelíbíš se mi a pořádně ti nabančím! Tak nějak by se dal shrnout přístup čtyřleté slečny k jejímu vlastnímu obrazu v zrcadle.

Další úžasná videa najdete na našem webu Crazycafé.cz!

Cizí parchanti jsou nejhorší!

Zejména když se válejí vzteky po zemi na veřejném prostranství! Své o tom ví snad každá maminka, která čelila období prvního vzdoru. Náš chlapec je sice o něco starší, ale záchvat, který předvedl, je jako z filmu. "Já chci ty bonbóny!" S touhle větou zcela ovládne bojiště. Vlastně to také film je - přesněji reklamní spot. Co propaguje, vám neprozradíme, přišli byste o zábavnou pointu.

Tohle brácha fakt neustál

Být mladší sourozenec je vždycky otrava. O to sladší bývá pomsta tomu silnějšímu. Autorovi našeho posledního videa se opravdu podařila. Zachytil staršího bráchu doslova vzteky bez sebe. Není divu: máma mu zlikvidovala léta pečlivě budovaný účet na World of Warcraft.

videa: youtube.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejstarší matka světa: první dítě porodila v 70!

Studentka si zahrávala s duchy - a pak hořce litovala...

Je vaše pračka chytřejší než vy? Naučte se prát!

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama