reklama

V 60 vypadá na 30. Její rady: Nemít děti a pít víno!

Kdybyste potkali americkou herečku Danu Delany na ulici, víc jak třicet jí hádat nebudete.

Foto: Profimedia.cz

Kdybyste potkali americkou herečku Danu Delany na ulici, víc jak třicet jí hádat nebudete. Ona však v březnu příštího roku oslaví neuvěřitelnou šedesátku. Vypadá to, že na rozdíl od biologů odhalila tajemství věčného mládí.

"Já vám to tajemství prozradím: Nikdy jsem nebyla vdaná, nemám děti, denně cvičím jógu a piju hodně vína," vypočítává na prstech jedné ruky neuvěřitelně vitální dáma v televizním talk show Steva Harveyho.

Plastiku? Už nikdy!

Před dvanácti lety se Dana chtěla nechat vylepšit botoxem. Chirurgova jehla však místo vyhlazení čela omylem zasáhla nerv. Vzniklá pohmožděnina definitivně nerv umrtvila, v důsledku čehož mírně pokleslo pravé oko. Na první pohled to sice není vůbec znát, nicméně herečka se od té doby zařekla: Plastiku? Už nikdy!

Doporučujeme: Tisíc starců promluvilo o životě a lásce. Co radí?

Překonala i náběh na anorexii. Místo toho nyní dává přednost zdravé stravě, kde převládá zelenina, tofu, ryby, bezlepkové těstoviny a chléb.

Jejím radám ohledně krásy se vyplatí naslouchat. Časopis People ji v roce 2011 zařadil na 9. místo mezi stovkou nejkrásnějších lidí světa.

Dvě osudové chyby

Popularitu přinesla Daně Delany role zdravotní sestry Colleen McMurphyové z televizního seriálu China Beach, který zachycoval válku ve Vietnamu očima personálu americké evakuační nemocnice. Od roku 1988 do roku 1991 díky němu vládla americkým obrazovkám. Odnesla si za roli nominaci na Zlatý glób a získala dvě ceny Emmy.

Dabovala, hrála v televizi, filmu i na divadle. Měla před sebou zářivou kariéru. Její profesní život však poznamenala dvě katastrofální rozhodnutí

Čtěte také: 10 věcí, kterých v životě budete nejvíc litovat

V roce 1998 odmítla roli Carrie Bradshawové v seriálu Sex ve městě (za což je jí Sarah Jessica Parker jistě vděčná dodnes) a o šest let později zase roli Bree v seriálu Zoufalé manželky. Do Wisteria Lane se sice nakonec přece jen přestěhovala, ovšem už jen jako sousedka Katherine, která Bree Hodgeové znepříjemňuje život, kde může.

Připravená se vdát

"Čtyřicítka v nedohlednu, jsem připravená se vdát. Nevím, kdo bude ten šťastný, ale už jsem konečně připravená. Musí být chytrý, zábavný a laskavý," okomentovala v roce 2006 svou osobní situaci pro časopis People.

Média však od té doby spekulují o jejím sňatku marně. Dana Delany zůstala svobodná. "Bude mi šedesát. Když se ráno probudím, jsem ráda, že vstanu," přeháněla se smíchem v Harveyho talk show.

Tak zlé to s ní ale není. Od dob China Beach se moc nezměnila. Má nového mladého francouzského milence, který báječně tancuje a v Zoufalých manželkách s ní počítají nastálo. Prostě: Život začíná v šedesátce!

"Takže dámy: Rozveďte se, už navždycky se vykašlete na děti a nalijte si sklenku vína," shrnul její rady rozesmátý moderátor. Jak Dana dodává, neměli byste ještě zapomenout na tu jógu!

Vystoupení Dany Delany v  talk show Steva Harveyho najdete na YouTube:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dvouletý génius Adam: Už teď je chytřejší než Cameron!

5 nejděsivějších míst v ČR: Tam děti rozhodně neberte!

Zjistili jsme: Co muži skutečně chtějí?

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama