reklama

Soutěžte o dětskou cyklistickou přilbu Abus

Značka ABUS je synonymem bezpečí, což platí jak v případě bytelných zámků, tak třeba cyklistických přileb. Nyní máte možnost jednu dětskou přilbu vyhrát.

Foto: Archiv Abus

Dětský model ABUS Smiley 2.0 Royal nabízí nejen vysoký komfort, ale ve své kategorii především nadprůměrnou ochranu hlavy dítěte v případě pádu.

In-mold technologie již není záležitostí pouze dospělých kvalitních modelů, využívá ji i typ ABUS Smiley 2.0 Royal. Dokonalé spojení polystyrenového dílu a skořepiny zabrání rozlomení přilby i při tvrdším nárazu. Celková hloubka skeletu dobře chrání také zátylek, přední část s integrovaným štítkem zase navyšuje deformační zóny přilby v případě čelního nárazu. Odvětrání osmi ventilačními otvory (4 vstupní a 4 výstupní) je dostačující a výhodou je přítomnost síťky proti vlétnutí hmyzu ve čtveřici předních průduchů. V zadní části přilby je umístěna odrazka v podobě korunky, která zvyšuje viditelnost na pozemních komunikacích. Bezpečí je tedy pro ABUS skutečně na prvním místě.

Popis cyklistické přilby pro děti

Usazení na hlavičce dítěte je velice jisté, což je vedle samotné hloubky skeletu zásluha také rozměrných výstelek pokrývajících celou čelní partii až k oblasti spánků. Stejně tak systém Zoom využívající stažení vnitřní plastové čelenky pomocí kolečka na zátylku je maximálně praktický. Stažení je zde celoobvodové, netýká se tedy pouze zadní třetiny až poloviny čelenky, jak bývá standardní u levných dětských přileb. Stahovací mechanismus na zátylku je vybaven polstrováním, stejně tak bajonetové zapínání pod bradou. ABUS zde tedy maximálně předchází tomu, aby byla přilba dítěti na hlavičce jakkoli nepříjemná. Propracované jsou i boční plastové dílce, jejich aretací se nastavuje poloha předních popruhů vůči zadním. Samozřejmostí je u těchto přileb velmi nízká hmotnost.

V nabídce této novinky jsou hned čtyři barvy. Vínová, zelená modrá a černá, jejichž provedení je vynikající. Vybírat je možné z dvojice velikostí
S (45 - 50 cm) a M (50 - 55 cm).

Podmínky soutěže naleznete zde:

Potřebuju se zpovídat jako člověk, lidi na balkóně sbírám jako Pokémony, říká Třeštík | Video: DVTV
reklama
reklama
reklama