reklama

Šokující video: Jak se chová dítě v břiše kuřačky

Podívejte se na ultrazvuk. Toto dělají cigarety nenarozeným dětem!

Foto: ISIFA/Thinkstock

Nechápete ženy, které v těhotenství kouří? Doufáme, že po zhlédnutí tohoto videa cigaretu zahodí. Podívejte se, jak se chová nenarozené miminko v břiše kuřačky.

Ultrazvukové vyšetření je velmi oblíbené, kdo by nechtěl vidět, komu je budoucí potomek podobný. Ale využívá se hlavně k tomu, aby lékaři mohli zkontrolovat, zda je vše v pořádku. Doktrorka Nadja Reisslandová z Univerzity v Durhamu se rozhodla, že pomocí techniky ukáže budoucím maminkám, jak mohou svým dětem škodit.

Jasný důkaz

Doktorka Reisslandová sledovala 20 těhotných žen. Čtyři z nich byly kuřačky, které se během dne neobešly v průměru bez čtrnácti cigaret. Tyto maminky navštěvovaly nemocnici Jamese Cooka v Middlesbourghu ve 24., 28., 32., a 36. týdnu těhotenství. Pokaždé si domů odnášely ultrazvukové snímky.

Doporučujeme: potratu až o 50 %. Úmrtí miminka v rozmezí 20.-28. týdne je o 50 % častější u kuřaček. Dokonce i návštěvy zakouřených místností mohou zvýšit riziko náhlého úmrtí kojence až 3,5x.

Dokázaly jste se v těhotenství vzdát zlozvyků, které by škodily dítěti? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

10 věcí, které byste s chutí řekla vašemu gynekologovi

Už je čas. Vypěstujte si doma čerstvé bylinky

5 nejhorších vlastností mužů. Která vás vytáčí nejvíc?


Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama