reklama

Rodila v bazénu: Milenec ji držel, manžel povzbuzoval

Ne každý kluk má dva táty bydlící spokojeně s maminkou pod jednou střechou. Malý Eamon ale ano. Jeho krásná maminka Jaiya Ma, povoláním instruktorka tantrického sexu, si totiž pořídila rovnou dva partnery.

Jaiya Ma s rodinou
Jaiya Ma s rodinou | Foto: youtube.com

Ne každý kluk má dva táty bydlící spokojeně s maminkou pod jednou střechou. Malý Eamon ale ano. Jeho krásná maminka Jaiya Ma, povoláním instruktorka tantrického sexu, si totiž pořídila rovnou dva partnery.

Neobvyklá rodina žije velmi šťastně v kalifornském městě Topanga a všichni spolu skvěle vycházejí. Jaiya porodila syna do vody za přítomnosti obou tatínků, kteří o syna už tři roky svorně pečují. "Jsem velmi šťastná. Mám dva skvělé muže, kteří milují mě i Eamona. Mít tři rodiče je pro něj skvělé, každý z okolí vidí, jak je syn sociálně zralý ve srovnání s vrstevníky. Říká tati Ianovi i Jonovi a nemá s tím žádný problém," uvedla Jaiya pro britský deník Daily Mail.

Spadla na nás nebesa

Jak k tomu vlastně došlo? Jaiya Ma (34) se seznámila s Jonem Hanauerem (49) v roce 2000 na kurzu tantrické jógy v Cinncinati. Zamilovali se do sebe o rok později. "Jon ležel na podlaze a předstíral, že je student. Stáhl mě dolů a položil na sebe. Oba jsme náhle společně pocítili, jako by na nás spadla nebesa," vzpomíná Jaiya. "Stalo se něco, pro co nemám slova. Oba jsme byli zaskočeni. Držel jsem ji v objetí aspoň tři hodiny a líbal ji na tváře," popisuje Jon.

Doporučujeme video: Utekla před doktory rodit venku,ve tmě na kamení

Dalších šest let spolu milenci tolerantně sdíleli otevřený vztah. Živili se výukou sexu. Pomáhali dvojicím, které s ním měly problém, napsali knihu Red Hot Touch (Vášnivé doteky) a prodávali DVD s touto tématikou. Časem si benevolentní dvojice, konkrétně její ženská část, pořídila mladého milence. Ten však porušil zvláštní pravidla rodiny a bez svolení se vyspal s kamarádkou Jaiyai. "Náš otevřený vztah je založen na naprosté upřímnosti, navzájem si říkáme, když nás přitahují jiní lidé," vysvětluje Jaiya, čím porušil nepsané dohody.

"Mrzelo mě to kvůli Jaiye, cítil jsem vinu, protože je mou povinností ji ochraňovat. Ten mládenec byl velmi manipulativní a já se na sebe hodně zlobil, že jsem se jím nechal ovlivnit. Jaiya byla smířlivější, ale já mu odpustit nedokázal," uvedl Jon, který nevěrníka vyhodil z domu.

Krizi vyřešil nový partner

Pár poté prošel krizí, ale nakonec ji ustál. Náhradu našel v návrháři nábytku Ianovi Fergusonovi (44). Jaiya se s novým milencem seznámila v tanečním kurzu. "Náhle mě Ian vzal do náručí a já se cítila neuvěřitelně bezpečně," vzpomíná žena. "Povídat si s ní bylo velmi osvěžující. Díky své profesi opravdu rozumí mužské duši," dodává Ian.

Jon nového partnera srdečně uvítal v neobvyklé domácnosti. A do roka přišla Jaiya s novým mužem do jiného stavu. Byla to plánovaná akce po dohodě všech tří partnerů. "O možnosti mít dítě jsem už dříve diskutovala s Jonem, ale on se na to ještě necítil být dost zralý," vysvětlila Jaiya.

Čtěte také: Fronéma o polyamory: Mám vztah s dvěma muži a ženou

Ian přispěl Jaiye a Jonovi na vlastní dům v horách a trojice začala společně navštěvovat kurzy pro nastávající rodiče. U porodu, který proběhnul doma s podporou duly, asistovali dojatě oba muži. Byl to porod orgasmický.

"Byla to úžasná zkušenost. Ian mě držel v bazénu a Jon s dulou seděli vedle něj. Pupeční šňůru přestřihl Jon. Všichni tři jsme plakali dojetím," popisuje Jaiya. Porod je sblížil natolik, že se rozhodli žít opět ve třech jako rodina.

Nový typ rodiny?

Když se matka vrátila do práce, zůstal doma s dítětem Jon. "Píši články a distribuuji videa. To mohu dělat z domova. Ian je teď náš hlavní živitel," vysvětlil. "Malý Eamon je nejšťastnější, když má okolo sebe na hraní hned dva táty. Bere to jako přirozenou součást života. To vše mě přesvědčilo, že bych také chtěl mít vlastní dítě. Ale kdybych potkal nějakou jinou ženu, musela by zapadnout do naší rodiny."

A maminka Jaiya? Momentálně vyhledává další vztah. "Navždy ale budu milovat Jona a Iana, ať už se budou naše vztahy vyvíjet jakkoli," dodává. "Doufám, že se vztah nás tří stane vzorem pro další lidi. Bylo by skvělé mít velkou, rodinnou, navzájem propojenou komunitu, kde jeden podporuje druhého," uzavírá Ian.

úvodní foto: repro Daily Mail

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

10 pěkně mizerných důvodů, proč jste dnes neměli sex

Učitelka svedla dvanáctiletého. Slaví 10. výročí svatby

Fotka obletěla svět: Babičku a pravnučku dělí 101 let

 

Oba mrtvé strojvedoucí jsem znal. Je tragédie, že se nevrátí k rodinám, říká Zazvonil | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama