reklama

Pražské příměstské tábory: Aktuálně v srpnu

Nepodařilo se vám vybrat žádný zajímavý tábor? Bojíte se dát děti na tak dlouho z domova? Nevyšlo vám hlídání u babičky? Pomůže vám příměstský tábor.

Foto: Isifa/Thinkstock

Nepodařilo se vám vybrat žádný zajímavý tábor? Bojíte se dát děti na tak dlouho z domova? Nevyšlo vám hlídání u babičky? Vaši situaci může vyřešit příměstský tábor.

Děti si přes den užijí zábavu a večer se spokojeně vyspí ve vlastní postýlce. Co je čeká? Jízda na koni, vědecké pokusy, inlinové bruslení, toulání po stopách dinosaurů, vodácký kurz, výuka angličtiny - stačí si vybrat. Konkrétní termíny najdete na webových stránkách jednotlivých pořadatelů, ale neváhejte: všechny tábory se konají v srpnu, máte nejvyšší čas.

Doporučujeme: Dětský letní tábor? Pozor, ať se nespálíte!

Po stopách dinosaurů

Děti zažijí 5 jednodenních výletů po Praze a jejím okolí, při kterých zažijí hodně zábavy a poznají nové kamarády. 
věk dětí: 5 - 12 let
pořadatel: 147. pionýrská skupina Galaxie (dobrytabor.cz)
Cena: 700 Kč

Vědecké léto v Praze

Pokud mají vaše děti rády poznávání nových věcí, baví je experimenty a unikátní vědecké pokusy, určitě si užijí příměstský tábor týden poznání a zábavy ze všech vědních oborů: biologie, chemie, geologie, zeměpis, fyzika, strojírenství. Jeho součástí jsou exkurze na zajímavá místa jako zoo, Národní technické muzeum, Národní zemědělské muzeum, Národní muzeum.
věk dětí: 5 - 12 let
pořadatel: Věda nás baví, o.p.s. (vedanasbavi.cz)
cena: 600 Kč za den, 2200 Kč za týden

Inline tábor na Ladronce

Plánované aktivity: seznamovací hry, výuka základů na inline bruslích, míčové hry, inline hokej, pokročilé bruslařské techniky jako brzdění T, nebo jízda pozadu, lezení na umělé stěně, za zhoršeného počasí plavání ve venkovním či krytém bazénu či trénink praktických dovedností (práce s mapou, uzlování, přemýšlivé hry) a mnoho dalších aktivit v jedné z místností Strahovských kolejí.
věk dětí: 5 - 15 let
pořadatel: Škola inline bruslení (inlineskola.cz)
cena: 2290 Kč

Léto v sedle

Jízdárna Zmrzlík na Praze 5 nabízí týdenní jezdecký tábor, který zahrnuje ježdění na koni 2× 30 minut (jeden výcvik na jízdárně, jedno vodění v přírodě), péči o koně (čištění, příprava k ježdění) a práci ve stáji (mytí žlabů, zametání), ale také teoretickou část, kde se děti seznámí se sedlem a uzdečkou a společenské hry. Pozor, tábor je bez jídla - vezměte si s sebou. Oblečení: helma, dlouhé přiléhavé kalhoty, holinky.
věk dětí: 6 - 18 let
pořadatel: Dům dětí a mládeže Praha (ddmpraha.cz)
cena: 2000 Kč

Léto v loděnici

Loděniční léto pražských dětí naučí děti během prvních dnů základy pádlování a pohybu na vodě na klidné hladině Vltavy. Program probíhá od pondělí do čtvrtka v loděnici Vltava na Libeňském ostrově. Součástí kurzu je program v lanovém centru. A v pátek dostanou všichni šanci ukázat, co během týdne naučili na výletě na Lužnici. S sebou: pevné boty, náhradní oblečení, plavky.
věk dětí: 9 - 15 let
pořadatel: Karlínské Spektrum (ddmpraha.cz)
cena: 150 Kč za den, 950 Kč za týden

Příměstský tábor s angličtinou

Příměstský tábor s angličtinou má pestrý program plný překvapení na téma Ať žijí duchové. Dva zkušení táboroví vedoucí a jeden rodilý mluvčí budou s dětmi procvičovat angličtinu opravdu celý den podle své úrovně.
věk dětí: 5 - 10 let
pořadatel: Jazyková škola Wattsenglish (wattsenglish.com)
cena: 2990 Kč za týden

zdroj: prahalevna.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Miloš Zapletal: Missky vyměnil za zablácené holinky

Máma zabila autistického syna, nesnesla jeho utrpení

Recepty: Omáčky, dipy i tatarka od Pohlreicha

Potřebuju se zpovídat jako člověk, lidi na balkóně sbírám jako Pokémony, říká Třeštík | Video: DVTV
reklama
reklama
reklama