reklama

Podváděl mě. S jeho milenkou jsme nejlepší kamarádky

Původně Jana Evu skoro nenáviděla. Nějakou dobu měly společného muže: Janina manžela. Teď jsou nejlepší kamarádky. Z milostného trojúhelníku nakonec vypadl muž.

Foto: Isifa/Thinkstock

Původně Jana Evu skoro nenáviděla, i když toho měly hodně společného. Obě jsou drobné, štíhlé brunetky. Jana učí na druhém stupni základní školy matematiku. Eva učí matiku na střední ekonomce. Obě jsou odvážné sportovkyně, milují černé sjezdovky a divokou vodu.

A nějakou dobu měly společného také muže: Janina manžela Petra, jinak učitele tělocviku na stejné ekonomce.

Dopis adresovaný naší redakci též podepsaly obě. Jak z něj vyplynulo, teď jsou nejlepší kamarádky. Ten, kdo z milostného trojúhelníku nakonec vypadl, byl muž.

Jak to viděla Jana

"Nebožtík mi tvrdil, že jsem jeho naplněný sen. O ženě jako já prý snil odjakživa. Byla jsem prostě jeho typ: černé vlasy, hnědé oči, malá ňadra, sportovní postava. Možná v minulém životě miloval nějakou Egypťanku, protože moje mikádo ho doslova fascinovalo," vzpomíná.

Čtěte také: Žili jsme spolu třicet let, opustil mě kvůli studentce

Chodili spolu tři roky a koncem vysoké se vzali. S dětmi nepospíchali, ještě si chtěli užívat. Akorát že Petr to užívání viděl poněkud odlišně než Jana.

"Když jsem ho zahlédla na ulici líbat se s jinou ženou, měla jsem chvilku pocit, že se koukám do zrcadla - byla úplně stejný typ, jen vlasy měla o malinko delší," vzpomíná Jana. "Strašně mě to zklamalo, ale zhroucená jsem nebyla. Už nějakou dobu jsem uvažovala, že svatba byla možná uspěchané rozhodnutí. Ne že by se ke mně Petr choval zle, ale přestal se prostě snažit. Jako už by mě měl okroužkovanou, a tím pádem jistou. Jenže mně bylo sedmadvacet a nehodlala jsem si něco takového nechat líbit. Jak by to vypadalo za deset let? Vysvětlit manželovi, že vztah se musí budovat, se mi však nedařilo."

A tak se místo scény plížila ulicí za zamilovaným párem a hned napoprvé měla štěstí - zjistila, kde její sokyně bydlí. Dopátrat jméno už bylo to nejmenší. O pár dní později se hodila do gala a zazvonila na zvonek...

Jak to viděla Eva

"Překvapená jsem byla pořádně, ten syčák mi tvrdil, že je svobodný! Vodil mě za nos celé dva měsíce. Tvrdil, že jsem jeho životní láska. Už jsem skoro byla na hranici se do něj až po uši zamilovat, ale tohle mě rychle vyléčilo. Zvlášť když mi Janča byla od první chvíle sympatická," popisuje Eva první setkání.

Doporučujeme: Jsem ta druhá. Ta, která miluje tvého manžela

Stalo se něco divného, manželka s milenkou si padly do oka na první pohled. Jedna posmutnělá a rozčarovaná ze záletného manžela, druhá k smrti uražená, že nalítla prolhanému milenci. Místo aby došlo k hádce, rychle našly společnou řeč.

A zjistily, že mají nejen hodně podobné zájmy, ale v širším okruhu také stejné známé. Pak už vzaly věci rychlý spád.

Jak to viděl Petr

To nevíme. Ale věříme, že ho vývoj událostí poněkud zaskočil. Obě dámy ho totiž pozvaly do restaurace. Přesněji řečeno, pozvala ho tam Eva, ale na místě už na něj čekaly společně. Dohodly se předem, pořídily si pro tu příležitost stejné letní šaty a Eva si nechala zkrátit účes, takže vypadaly jako dvojčata.

Když je uviděl, málem omdlel. Když ony uviděly jeho výraz, začaly se řehtat jako blázni. Petr odešel z restaurace uražený a nejistý. Jana s Evou zůstaly. Vypily společně dvě lahve vína, Jana si trochu poplakala na Evině na rameni a rozešly se jako nejlepší kamarádky. Těmi už zůstaly i poté, co se Jana rozvedla. Na vodu a na hory teď jezdí společně a s odstupem času odpustily i Petrovi - konec konců má na ženy dobrý vkus! On se jim dvěma ovšem vyhýbá na sto honů...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Manžela mi svedla nejlepší kamarádka, ženám už nevěřím

12 znamení, že už jste opravdu staří

20 let jsem byla single. Byla to nejlepší škola života

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama