reklama

Podívejte se na nejkrásnější miminko roku 2012

Jmenuje se Rowan Stone a má to černé na bílém. Vyhrál totiž celonárodní soutěž o nejroztomilejší dítě Little Face of Venture (Malá tvář Venture), kterou každoročně pořádá největší britská rodinná fotografická firma Venture Photography. A je opravdu roztomilý.

Foto: Profimedia.cz

Jmenuje se Rowan Stone a má to černé na bílém. Vyhrál totiž celonárodní soutěž o nejroztomilejší dítě Little Face of Venture (Malá tvář Venture), kterou každoročně pořádá největší britská rodinná fotografická firma Venture Photography.

Zatímco slavná topmodelka Kate Moss byla objevena jako teenager, sedmiměsíční chlapeček z britského města Solihull má značný náskok. Vítězstvím v soutěži stal tváří Venture Photography, získal modelingovou smlouvu s prestižní londýnskou agenturou MOT Models, která zahrnuje vystupování v televizi a fotografie na obálkách časopisů, a ještě dostal šeky v hodnotě 500 liber, aby je jeho rodiče mohli utratit za hračky. Úžasný vstup do nového roku, nemyslíte?

Soutěžily tisíce, hlasovaly desítky tisíc

Little Face of Venture není jen tak ledajaká soutěž, jde o klání velké a veřejností velmi sledované. Rowan s rozkošným úsměvem, heboučkou pletí a úžasně modrýma očima si vydobyl titul nejroztomilejšího britského dítěte v konkurenci více než 2300 dalších roztomilých prcků. Klání přilákalo 24 000 hlasujících diváků a vyneslo tisíce liber na charitu.

Jak vypadá dokonalé miminko? Uvidíte ZDE >>

"Byla jsem bez sebe radostí, když nám oznámili, že Rowan vyhrál. Jsme na něj tak hrdí," rozplývala se Becki (29), Rowanova maminka, která pracuje jako marketingová manažerka.

"Pár přátel nám říkalo, že Rowan je tak krásné miminko, že by mohl být modelem, a tak, když jsme se dozvěděli o této soutěži, řekli jsme si, proč to nezkusit. Říkali jsme si, že budeme mít alespoň pár fotek na památku, abychom si připomněli, jak byl jako dítě roztomilý. Nikdy bychom neočekávali, že rovnou vyhrajeme. Až když fotograf z Venture tvrdil, že máme šanci se umístit, začali jsme o tom přemýšlet."

Rodiče už trochu za zenitem

Rowanovi rodiče se nyní nemůžou dočkat, až se jejich syn stane hitem v televizi a až uvidí jeho tvář na obálkách časopisů.

Čtěte také: Tohle jsou nejslavnější miminka roku 2012 >>

"Vždycky jsme věděli, že je to naše sluníčko, ale je milé, že ho tak vidí i ostatní. Porotci nám prozradili, že se na jeho umístění shodli zcela jednohlasně všichni čtyři. Soutěže se zúčastnila spousta krásných dětí, ale Rowan prý vypadal opravdu šťastně a bylo vidět, že má rád lidi. Myslím, že Thomas a já jsme už pro modeling tak trochu za zenitem, ale bude úžasné sledovat synovu kariéru. Těším se, jakých pokroků dosáhne," uvedla pyšná maminka.

"Rowan je veselý a kurážný prcek, který má rád život," dodal tatínek Thomas (28). "Moc nás s Becki potěšilo, když porotci řekli, že je pohled na něj přímo zahřál u srdce. Vítězná fotka zachycuje jeden z jeho nejoblíbenějších okamžiků, večerní koupání. Vždycky ho končíme tím, že prcka zabalíme do jeho oblíbené ušaté osušky."

"Bylo skutečně obtížné vybrat jednoho vítěze z takové záplavy fantastických fotek," uzavírá marketingový ředitel Venture Photography Richard Mayfield pro Daily Mail. "Nakonec jsme se rozhodli pro Rowana, protože se nám líbil jeho výraz a atmosféra fotografie. Rowan byl úžasný i při našem focení a těšíme se, až nám bude stát modelem."

zdroj: Daily Mail, Profimedia

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dítě zvané TO: Chlapec, ze kterého máma udělala otroka

Menstruaci lze chápat jako selhání, říká porodník

Na malostranském hřbitově leží svatá holčička

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama