reklama

Opičí obratnost: sledujte mimina na útěku z postýlky!

Měkká matrace a kolem ní dřevěné mříže nebo síť. Postýlka - či ohrádka - je pohodlná a bezpečná a čas od času poslouží jako dětské odkladiště snad každému rodiči. Ne však na dlouho...

Miminko v postýlce
Miminko v postýlce | Foto: Profimedia.cz

Měkká matrace a kolem ní dřevěné mříže nebo síť. Postýlka - či ohrádka - je pohodlná a bezpečná a čas od času poslouží jako dětské odkladiště snad každému rodiči.

Někteří odborníci ovšem varují, že vhodná je jen krátkodobě, jako pomoc pro uhoněnou  maminku. Při delším pobytu prý omezuje vývoj dítěte. A samotní caparti? Ještě je sice brzdí plínky, ale touha po svobodě si nedá poručit... Podívejte se, jakou opičí obratnost, lidskou vynalézavost a ďábelskou mazanost dokážou uplatnit, jen aby se dostali ven z postýlky!

Rozcvičení. První neúspěšný pokus. Úff, to je námaha... Vítězství!

Sehraná dvojka: napřed průzkum terénu. Tvrdý dopad. Druhá kamera prozradí detaily: významná výměna pohledů. Odvedení pozornosti nepřítele. Předstírání spánku. Pokus o útěk: hlavně nenápadně! A ještě zlikvidovat důkazy!

Z Dextera bude gymnasta!

Napřed pláč, potom čin! Ještě opatrně rozhlédnout - a pryč!

Příprava: já nic, jen se tak válím... Rozptýlení pozornosti, trochu lumpačím. První neúspěšný pokus. Přesun do rohu - a ven! Svoboda volá!

zdroj: youtube.com

Děsuplný Flegr a zlehčující Šmucler. Debatu o covidu je třeba změnit, říká psycholog | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama