reklama

O čem se nemluví: Vůně ženského klína

Zatímco ženy se nad vlastní "vůní" spíš ošklíbají, spousta mužů se jí nemůže nabažit. Jak je to možné?

Foto: Vulva-original.com

Podle legendy napsal už Napoleon Bonaparte své císařovně Josefíně z válečného tažení: „Přijíždím domů, nemyjte se, prosím!" Mnoho dnešních mužů je na tom podobně.

Zatímco ženy se nad vlastní "vůní" spíš ošklíbají, spousta mužů se jí nemůže nabažit. Jak je to možné?

Jako seno a med

"Často vzpomínám na jednoho stařičkého gynekologického primáře. Byli jsme tehdy mladí adepti ženského lékařství a on se nás zeptal: "Zdalipak, pánové, víte, čím voní ženské přirození, které mužům připadá nejatraktivnější?" Hádali jsme. Odpověď byla velmi prostá: "Voní senem a medem." Poslední vědecké výzkumy dávají stařičkému panu primáři za pravdu. Naprostá většina mužů dává přednost přirozenému ženskému odéru před drahými parfémy," uvádí sexuolog Radim Uzel v rozhovoru pro Novinky.cz.

Doporučujeme: Rozhovor s gigolem: "Dávám ženám to, co si zaslouží"

Jeho slova potvrzují nejen poslední vědecké výzkumy, ale také evropský trh. Už 8 let se na něm prodává parfém Vulva Original, přírodně identická vůně věrohodně napodobující vůni dámského přirození. "Nejde o parfém, ale o úchvatnou důvěrnou vůni, skutečný erotický pach vzrušené ženy!" lákají výrobci.

Parfém se aplikuje na zápěstí nebo roztírá na jiná prokrvená místa těla. Napřed ucítíte jen běžný parfém, který se však po čase rozleží do vůně, jež něco připomíná...

"Tým významných vědců z celé Evropy nakonec uspěl ve stáčení mléčného aroma, které produkují ženské genitálie při vrcholném vzrušení. Vulva je směsí "ženské" vůně a nosného parfému. Po jeho vyprchání dochází k mírnému zintenzivnění genitálního aroma, které bylo pro všechny testované osoby velmi příjemné. Jelikož je to znak čistě umyté a "voňavé" vagíny po orgasmu, vyvolává v lidech zákonitě erotizující napětí - stejně jako vůně výborného jídla vyvolá hlad a chuť," přesvědčuje bombasticky web Insex, který parfém prodává za 795 Kč. A má úspěch.

Parfém Vulva Original uvedla na trh kampaň, jež rozhodně není pro děti a mladistvé:

Přirozená vůně zdravého těla

Přijde vám to ujeté? Přesto jde o zcela přirozenou věc, kterou si neseme jako dědictví po zvířecích předcích. Právě s nimi je totiž spojený čich, smyslový orgán, který toho pamatuje z minulosti lidského druhu nejvíc. A přirozená vůně zdravého těla (nikoli zapařeného, nemytého potu!) pro něj představuje úžasné afrodiziakum, zejména u mužů. Však jim také ženy voní nejvíc v období plodných dní při ovulaci!

Lidskému mozku stačí půl vteřiny, aby ze deseti tisíc vůní, které si pamatuje, rozeznal tu, již právě cítí. Navíc je tento vjem propojen s emocionální pamětí, takže si třeba po dvaceti letech náhle vybaví situaci s tou vůní spojenou. A mužský mozek vnímá lépe přírodní vůně, zatímco ženský je naopak více stimulován vůněmi umělými. Proto chtějí muži ženy přirozené a ženy muže vyvoněné.

A je snadné se tomu přizpůsobit, stačí aby muži použili voňavé mýdlo a ženy mýdlo co nejméně nápadné.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co ženám vadí při sexu? Zeptali jsme se jich!

Podváděl mě. S jeho milenkou jsme nejlepší kamarádky

Vypěstujte si přírodní viagru. Jmenuje se kotvičník

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama