reklama

Nezletilé princezny obsadily české zámky: podívejte se!

Princezny v Chateau Mcely Prohlédnout galerii
Princezny v Chateau Mcely | Foto: 2media.cz

Alespoň na pár hodin proměnit dětská přání v realitu... Bydlet na zámku, procházet se v krásných šatech anglickým parkem jako opravdová princezna. Tento pohádkový sen se může splnit!

Již 8. princeznovský bál uspořádalo o prázdninách nakladatelství Egmont na zámku Konopiště. I přes nepřízeň počasí dorazilo přes deset tisíc návštěvníků. Malí účastníci karnevalu plnili v průběhu celého dne dobrodružné a zábavné úkoly s pohádkovou tématikou a za své úsilí byli odměněni dárky. Nechyběly ani souboje udatných rytířů a turnaj na koních. Velký ohlas vyvolaly i ukázky dravých ptáků. Programem provázela Sabina Laurinová.

A pokud jste snad akci promeškali, můžete to napravit. V termínu od 9. do 11. září se bude konat Slet princezen v Chateau Mcely, bývalém venkovském sídle Thurn-Taxisů.  Venkovní dětskou slavnost zahájí spisovatelka Barbara Nesvadbová. Děti se mohou těšit na pestrý program: bál v anglickém parku, stylovou projížďku kočárem, skákací hrad, loutkovou pohádku, jízdu na ponících, přehlídku dětské exkluzivní módy či zdobení tradičního perníku.

zdroj: egmont.cz, chateaumcely.com, 2media.cz

reklama
reklama
reklama