reklama

Nejlepší video reklamy: Děti, které dojmou a pobaví

Děti jsou prostě úžasné: Jejich bezprostřednost nás baví, jejich bezbrannost dojímá, jejich moudrost někdy zaskočí. Mnohdy se chovají jako dospělí lidé, častokrát dokonce lépe než oni. A vždy přitom nastavují svým rodičům zrcadlo.

Foto: Isifa/Thinkstock

Děti jsou prostě úžasné: Jejich bezprostřednost nás baví, jejich bezbrannost dojímá, jejich moudrost někdy zaskočí.

Mnohdy se chovají jako dospělí lidé, častokrát dokonce lépe než oni. A vždy přitom nastavují svým rodičům zrcadlo.
 
Může to být zachmuřený puberťák - brácha nemocné holčičky nebo prcek zcela osamělý, který bráchu naopak nutně potřebuje, malý Darth Vader, jemuž se prostě nedaří, či obyčejné spící miminko. To dokonce ani nemusí otevřít oči, aby tátu donutilo provádět psí kusy - vlastně nesmí je otevřít! Jisté je, že dětské reklamy, které jsme pro vás dnes vybrali, dojmou i pobaví.

Nemocná sestřička

Je v tom nejhorším věku. Jen se na něj kouknete, a už je vám jasné, že ta zamračená tvář skrývá problémy. Doma byste ho rozhodně nechtěli. A pak rozhrne záclony na okně...

Potřebuju bráchu - a vím jak na to!

Tenhle prcek by mohl být úplně v pohodě: bezva rodiče, krásný byt, spousta hraček v pokojíčku. Jenže něco tomu chybí - brácha! S kým má sakra ten fotbal hrát? Ale on už si nějak poradí.

Neúspěšný Darth Vader

Hrozivá maska a černý plášť, pevné rozhodnutí pohnout věcmi silou výjimečné vůle - prostě Temná síla. Jak to, že ne a ne fungovat?

Konečně usnulo!

Miminko řvalo jako tur. Akorát, že tur by to tak dlouho nevydržel. Zoufalý táta nakonec povolil. Dobře ví, že drncání auta prcka spolehlivě uspí. Povedlo se! A tátovi z toho všeho pořádně vyhládlo. Jenže je na tom tak trochu jako Sandra Bullock ve Filmu Nebezpečná rychlost - zastavit nesmí... Co teď?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak mluvit s dětmi, aby nás opravdu vnímaly

Je jí čtrnáct let aneb Lolitku je třeba seřezat včas

3 problémy kancelářských krys: Stres, zád, zápěstí

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama