reklama

Má 6 dětí a 36 plastik: Máma vypadá jako hambatá Barbie

Američanka Lacey Wildd si oblíbila panenku Barbie natolik, že se rozhodla stát její dvojnicí. Bláznivých puberťaček, které se stylizují podobně, najdete spoustu. Jenže Lacey už zdaleka není holčička: Je jí 46 let a má doma 6 dětí.

Foto: Laceywilddd / Facebook

Američanka Lacey Wildd si oblíbila panenku Barbie natolik, že se rozhodla stát její dvojnicí. Není první ani poslední,  bláznivých dospívajících holčiček, které se stylizují podobně, najdete spoustu. Jenže Lacey už zdaleka není holčička - je jí 46 let a má doma šest dětí...

Zatímco ostatní maminky investují volný čas do rodiny nebo do vlastního odpočinku, máma z Miami opravuje své tělo. "Plastika umožňuje dokonalost!" Tak zní její životní krédo.

Poněkud nepovedená panenka

"Chci být prostě dospělá Barbie, něco jako Barbie XXL," uvedla pro TV kanál TLC. "Jsem pyšná na to, že jsem celá umělá. Znají mě jako světově nejextrémnější pacientku plastických chirurgů a já chci v tomto směru dosáhnout maximálních možností. Ještě jsem neskončila. Chci ještě větší ňadra a ještě větší zadeček. Netoužím po největších prsou na světě, chci mít prostě dokonalé tělo."

Čtěte také: Osmimáma Nadya: 14 dětí, tanec u tyče a pád až na dno

A tak si Lacey nechává uměle "nafouknout" prsa i pozadí a zúžit pas. Na floridské klinice Bal Harbour Surgery Centre Lacey absolvovala liposukci, která jí odstranila tuk z břicha, zad, rukou a nohou. Následně si odsátý tuk nechala napumpovat do hýždí. Jenom samotná ňadra už byla pod skalpelem dvanáctkrát. Nyní má velikost osm a touží to dotáhnout na desítku.

Nezapomíná ovšem ani na obličej, v plánu má ještě zúžit nos a rozšířit oči.

Takto vypadá nyní, a prý bude ještě "hezčí":

Daň za popularitu

Se svou postavou a stylem oblékání, které vypadají jako z kresleného filmu, budí samozřejmě pozornost, kam se vrtne. Nic ovšem není zadarmo. Obrovská váha jejího poprsí (jedno ňadro váží více než 9,5 kg) ji nutí podkládat si ňadra polštářem při řízení. Stěží může běhat a při vaření používá jen zadní plotýnky, aby se nepodpálila, o následcích na zdraví v podobě deformace páteře ani nemluvě.

Je k neuvěření, že tahle poblázněná máma vypadala v mládí zcela normálně. Podívejte jak jí to slušelo před deseti lety:

A ještě bláznivější je fakt, že aby získala nejextrémnější tělo na světě, utratila čtvrt milionu dolarů, tedy v přepočtu více než 5 milionů korun. Ty peníze by šly určitě utratit daleko lépe, třeba na vzdělání jejích dětí, nemyslíte?

Jak Barbie - Lacey vypadá, se můžete podívat na videu z YouTube:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

5 věcí, které nesmí rodiče nikdy dělat před dětmi

Byla těhotná 46 let, nosila v sobě malou mumii

Superjídlo: Dejte si každý den, kolik chcete!

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama