reklama

Lidská Barbie: Je jí 26 a nesmí sama na rande

Angelice Kenové je 26 let. Vypadá jako panenka Barbie a možná právě proto si z ní rodiče udělali panenku na hraní. Určují, co si vezme na sebe, co bude jíst a nesmí ani sama vyjít na rande.

Foto: Vkontakte / Barbiekenova

Angelice Kenové je 26 let. Vypadá jako panenka Barbie a možná právě proto si z ní rodiče udělali hračku. Určují, co si vezme na sebe, co bude jíst a nesmí ani sama vyjít na rande.

"Když jsem vyrůstala, chovali mě rodiče jako princeznu. Nikdy jsem nesměla sama ven, na rande nebo jen tak s kamarádkami. Nejsem zvyklá na normální život. Opravdu si připadám jako živá panenka," uvedla pro Daily Mail.

Její vizáž určují rodiče. Ti jí také dopřáli dobré vzdělání a chránili před problémy světa. Nesmí ovšem nic dělat bez jich souhlasu. Polonahé pózování před fotoaparátem povoleno má. Jejím snem je být Playmate časopisu Playboy.

Jen to nejlepší!

Bydlí s maminkou Natalií a tatínkem Jevgěnijem v Moskvě. Když bylo holčičce 6 let, začala ji maminka strojit jako panenku Barbie. A už u toho zůstala. Rodiče pilují dívčin drastický vzhled celý život - kontrolují jí dietu i cvičení.

Tréning vrcholové sportovkyně

Odmalička ji doma chovali jako v bavlnce. Dodnes jí říkají Princezno a chtějí pro ni jen to nejlepší. Má, na co pohlédne. Jen svobodu o sobě rozhodovat ne.

Když v pubertě vyrůstala, dodržovala Angelika speciální tréningový program. Aby vypěstovala postavu s útlým pasem a klatým zadečkem, cvičila s osobním trenérem dvě až tři hodiny denně, čtyřikrát do týdne.

Čtěte také: Je jí čtrnáct let aneb Lolitku je třeba seřezat včas

V pase měří 50 cm, nosí podprsenku 32E. Tvrdí, že její postava není dílem plastického chirurga. Žádné operace, všechno je přirozené, tvrdí. Její dieta je tajná. Vždy se smát a mít rád, v tom podle ní spočívá tajemství přirozené krásy.

Na rande jedině s maminkou

Oblečení chodí s Angelikou nakupovat maminka. Jedině ona ví, co její holčičce sluší! Také ji doprovází na každé rande, u stolu sedí vždy ve třech. Žádný div, že slečna nikdy neměla milého, každý přítel brzy utekl.

Ví, že to není dobře a že by se měla ve svém věku osamostatnit, ale nedokáže to. "Miluji své rodiče a nechci, aby se na mě zlobili. Kdybych se odstěhovala nebo udělala něco proti jejich vůli, považovali by to za skandál," vysvětluje.

Angelika Kenová má tisíce fanoušků na sociálních sítích, týdně jí pošta doručí stovky dopisů. Přesto stále čeká na tu jedinou pravou lásku, která ji z rodičovského područí vysvobodí. S ochranářskou maminkou to nebude mít snadné. Však také slečna nechce žádné navoněného prince - jejím idolem je brutálně drsný, hrdý a úspěšný muž. Je svou vizáží mu bude tím nejpůvabnějším doplňkem...

zdroj a foto: Vkontakte / Barbiekenova, Facebook /Anzhelika Kenova

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Podívejte se, jak by vypadala stokilová Barbie!

12 znamení, že už jste opravdu staří

Toužil vypadat jako Barbie: Po 12 letech to dokázal!

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama