reklama

Kuriózní nehody dětí: Neuvěříte, co se jim může stát!

Co ty děti nevymyslí! Jejich fantazie je nekonečná, jejich vynalézavost nezná hranic. Někdy na to pořádně doplatí.

Vyprostili ho až hasiči
Vyprostili ho až hasiči | Foto: Profimedia.cz

Co ty děti nevymyslí! Jejich fantazie je nekonečná, jejich vynalézavost nezná hranic. Někdy na to pořádně doplatí.

Snad každý rodič aspoň jednou čekal vyděšeně na pohotovosti, až jeho ratolesti udělají pro jistotu rentgen hlavy nebo pár stehů. Pokud vše nakonec dobře dopadne, časem se ze stresující situace stane zábavná příhoda, nad kterou se široké rodinné příbuzenstvo baví ještě dlouhá léta.

Doporučujeme: Nehody batolat: Dítě řve hrůzou, tatínek vesele natáčí!

Pár takových kuriózních úrazů jsme dnes pro vás našli. Určitě byste sice nechtěli být v kůži těch, kteří je prožívali, ale přesto (nebo možná právě proto) se nad nimi docela nasmějete.

Se štípačkami na penis

Hodně neobvyklý zásah prováděli hasiči v čínském městě Danzhou. Měli plné ruce práce s odstraňováním kroužku na klíče, který si podnikavý pětiletý klučina navlékl jako prsten. Neozdobil ovšem prst na ruce, nýbrž pindíka... A kroužek držel a držel...

"Zkusili jsme všechno možné už doma: pokropit olejem nebo namočit do mýdlové vody, ale kroužek držel stále pevněji. Mého chlapečka ho bolelo čím dál víc, nakonec nemohl ani čurat," popsal kuriózní nehodu otec.

Napřed zkoušeli pomoc v nemocnici, ale marně. Když už si rodiče nevěděli rady, poslali synka rovnou na místní hasičárnu. Vzhledem k citlivosti a zranitelnosti dotčeného místa se hasiči rozhodli použít průmyslové štípací kleště. A povedlo se. Možná protože, že ke zmenšení vyděšeného mužského nádobíčka přispěly i obrovské kleště, jimiž si hasiči chlapečkův penis přidrželi. Jisté je jedno, kluk už bude určitě dávat dobrý pozor, co na přirození navléká!

Jen toho násilníka nekryjte!

Takový pětiletý prcek dokáže věci! Vůbec nemusí přitom být z daleké Číny. Stačí, když se najdou nadšení čeští manželé - golfisté. Pětiletý Zdenda z Prahy držel poprvé v životě v ruce golfovou hůl. Máma stojící za ním vysvětlovala taje dobrého úderu: Hlavně pořádný nápřah!

Což o to, synek měl švih jako Tiger Woods, ovšem s mířením to už bylo slabší. Trefil mamku přímo do nosu - a že to byla pecka! Krev jen stříkala a "trenérka" jela urychleně na pohotovost. Tam ovšem musela vše pořádně vysvětlovat - a nejen lékařům, nýbrž také policii.

Čtěte také: Následkem úrazu se vylidní jeden kinosál dětí ročně

"Nebojte se přiznat, kdo vám to udělal, i když to byl někdo blízký. To se prostě stává," přesvědčovala maminku vyšetřovatelka. Nikomu prostě nešlo do hlavy, že by pětileté dítě dokázalo způsobit dospělému člověku takový masakr v obličeji...

Se srpem na pavouka

"Byla jsem od narození městská holka, ale k babičce do malé vesničky u Čáslavi jsem jezdila na prázdniny moc ráda. Měla malé hospodářství a já pomáhala se zvířaty," vzpomíná Laďka z Kladna.

"Zrovna jsem sekala čerstvou trávu králíkům, když jsem na levé ruce zahlédla pavouka. Já je fakt nesnáším, mám z nich fobii. A tak mě nenapadlo nic lepšího, než se po něm ohnat srpem. Byl fakt dost ostrý, málem jsem přišla od tři prsty..."

Nůžkami přímo do p...

Rekordmankou je ovšem paní Jiřina z Pardubic. První kuriózní úraz utrpěla na útěku před čertem. Bála se ho tak strašně, že nekoukala nalevo napravo - a zlomila si nohu. Ten čert ji pak donesl domů.

Pekelníků se od té doby nebála, ale s pozorností byla na štíru pořád. Jako patnáctiletá si vyráběla kostým na maškarní ples. Nůžky měla položené na válendě vedle sebe. Jen se natáhla pro sklenici s pitím, a při dosedu zpátky si vrazila nůžky - hádejte kam? Ano, opravdu je to možné! Výsledkem byly tři stehy a dva týdny volna ze školy. A přísně utajovaný důvod absence.

Jak je vidět, stát se může leccos. Nejen dětem, někdy se dokážou za podivných okolností poranit i šikovní dospělí.

Určitě máte nějakou podobnou příhodu v rukávu také vy - pochlubte se s ní v diskuzi pod článkem!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Kamarádka strčila nevěstu do bazénu, ta ochrnula

Zkamenělé dítě: Když miminko umře, ale zůstane v mámě

Muži jsou v létě ohrožený druh. Mají víc nehod než děti

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama