reklama
 

Tipy na velikonoční výlety: Vydáte se na hrad, do přírody, nebo hledat velikonoční vajíčka?

Praha

V Muzeu Karla Zemana si příchozí během velikonočních prázdnin budou moci vyzkoušet animaci, trikovou tvorbu nebo se projet lodí po Čertovce. Na Velký pátek se budou lovit dinosauří vajíčka v parku na Kampě, každé z nich přitom skrývá malý dárek. Muzeum si také připravilo rodinnou hru v expozici Cesta do pravěku a množství výtvarných dílen.

To Národopisné muzeum Národního muzea na sobotu 31. března chystá program zaměřený na velikonoční tradice a zvyky. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet kromě zdobení kraslic škrábanou technikou také pletení pomlázky. Program doprovodí vystoupení dětského folklorního souboru VONIČKA.

O zábavu bude postaráno také na Velikonoční pondělí. V Hostivařském lesoparku se chystá již třetí neoficiální mistrovství České republiky v hledání velikonočních vajíček. Vloni se jej zúčastnila stovka týmů, pořadatelé tak očekávají velký zájem i letos. Dvojčlenný tým musí vždy tvoří dítě do deseti let a jeden dospělý nad 15 let. Na závod je potřeba se předem zaregistrovat a složit startovné.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama