reklama

"Jsem unavená z toho být unavená." Moderátorka CNN skončila v přímém přenosu

Moderátorka americké zpravodajské stanice CNN minulou neděli v přímém přenosu oznámila, že ve své práci končí. Christi Paulová jako důvod uvedla, že chce trávit více času se svou rodinou.

Christi Paulová
Christi Paulová | Foto: Profimedia.cz

"Miluju tyhle lidi, miluju tohle místo, jsem tak vděčná, ale jsem tak unavená," řekla v nedělním vysílání stanice CNN hlasatelka Christi Paulová svému zpravodajskému kolegovi Borisi Sanchezovi. "Jsem vyčerpaná. Jednoduše tu nejsem pro svoji rodinu. Jsem tak unavená z toho, že jsem unavená," rozloučila se v živém vysílání matka tří dcer.

Třiapadesátiletá Paulová oznámila, že se bude stěhovat do svého rodného státu Ohio, kde získala novou pracovní pozici, a především chce trávit více času s rodinou. "Je to důležitá práce, ale když odejdu, pořad bude pokračovat tak, jak by měl, na mém místě bude sedět někdo jiný. Nikdo jiný ale nebude mámou mých dětí," uvedla.

Víkendový pořad New Day Weekend moderovala od roku 2014, se CNN bla pracovně spjatá téměř dvě dekády. Paulová prozradila, že rozhodnutí odstěhovat se a začít nový život přišlo v lednu tohoto roku. Poprvé si uvědomila, že chce být blízko své rodině v Ohiu, během koronavirové pandemie před dvěma lety, když se její manžel nakazil covidem-19.

Mohlo by vás zajímat: Lauder: Ženy nemají stejná práva jako muži, na trhu práce je penalizováno mateřství (10. 9. 2021)

Není příliš známý fakt, jak masivně se v Česku porušuje zákoník práce,” říká redaktorka Respektu Silvie Lauder, která byla hostem DVTV Roadshow. | Video: Martin Veselovský, Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama