reklama

Hit internetu: Důchodkyně (86) se svléká před kamerou

Rozverná paní Baddie Winkle se ve svých 86 letech stala hvězdou internetu, když na Instagramu publikovala své fotky v plavkách, ale také v hedvábném růžové negližé. "Kradu vaše muže už od roku 1928," napsala o sobě.

Foto: foto: Baddie Winkle / Instagram

Rozverná paní Baddie Winkle se ve svých 86 letech stala hvězdou internetu, když na Instagramu publikovala své fotky v plavkách, ale také v hedvábném růžové negližé či s pilulkami na vypláznutém jazyce. "Kradu vaše muže už od roku 1928," napsala o sobě.

Paní Baddie z amerického města Williamstown pózuje jako mladice ve spoustě barevného oblečení. Za pouhý měsíc si jen na Twitteru získala skoro 200 000 fandů a její profil na Instagramu se stal internetovou senzací. Cílem neposedné stařenky je být pozvaná do show Ellen DeGeneres.

Pořád jsem kočka!

Jaké jsou reakce lidí? U jejích fanoušků převládá nadšení: "Ona je důvod znovu si zamilovat sociální média." Ovšem jsou i jiní, kteří si stěžují: "Mám z ní noční můry!"

Čtěte také: Německá rodina žije spokojeně z odpadků, peníze odmítá

Nedávno, když zjistila, že se její hlášky snaží někteří lidé imitovat, prohlásila na jejich adresu nenuceně: "Tyhle babči jsou jen plagiátorky (copy cats). Já mám ráda opravdové kočky (cats)!" A že jí v mládí skutečně byla!

A tak si z kritiků těžkou hlavu nedělá:

Provokuje, tančí, inspiruje

Dynamiku fotek ještě zvyšují její neodolatelné poznámky. "Proč tančit twerk (sexuálně provokativní tanec - pozn. red.), když můžete točit obručí kolem pasu?" tak zní další z jejích provokativních statusů. Pilulky polyká s poznámkou, že "udržují život zajímavý".

Neostýchala se ani natočit video, na kterém předvádí vlastní taneční kreace, inspirované hiphopovým hitem Pop, Lock & Drop It. Podívejte se, jak jí to jde:

Jak vidíte Baddie Winkle vy? Je to úžasná paní, která už jen pouhou existencí dodává naději, že ani vysoké stáří nemusí být tak strašné - nebo i vás začnou po zhlédnutí naší galerie také pronásledovat zlé sny? O tom můžete hlasovat v naší anketě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Když je babička semetrika, jak ji zvládnout?

Žili jsme spolu třicet let, opustil mě kvůli studentce

Narodila se jako mořská panna, lékaři jí vrátili nohy


 

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama