reklama

Herečka Emma Stoneová čeká první dítě. Pohlaví ani termín porodu neprozradila

Úspěšná americká herečka Emma Stoneová čeká se svým manželem Davem McCarym první dítě. Informaci potvrdil médiím hereččin blízký zdroj. Na konci prosince byla spatřena, jak se v Los Angeles prochází s kamarádkou a schovává své rostoucí těhotenské břicho.

Emma Stoneová s manželem Davem McCarym
Emma Stoneová s manželem Davem McCarym | Foto: Profimedia.cz

Dvaatřicetiletá herečka a její o tři roky starší manžel čekají prvního potomka. Informaci zveřejnil britský bulvární deník Daily Mail, který obdržel fotky těhotné Stoneové. Fotografie byly údajně pořízeny na konci prosince v Los Angeles.

"Emma je těhotná a prostě zbožňuje manželský život!" citoval jeden ze svých zdrojů deník. Informace o pohlaví nebo datu narození prvního dítěte hvězdy muzikálu La La Land nejsou známy. 

Herečka Emma Stoneová se seznámila s komikem a režisérem Davem McCarym údajně na konci roku 2016. Rok nato se začali objevovat častěji bok po boku, ale svůj vztah nedávali příliš okatě najevo. V roce 2019 oznámil McCary na svém Instagramu zásnuby, ale přesnější datum svatby neprozradili. 

Loni v květnu si její fanoušci během videohovoru s Reese Witherspoonovou všimli, že má Stoneová na prstě snubní prsten. V září pak časopis People informaci o sňatku potvrdil.

O těhotenství americké herečky se spekulovalo již na podzim, kdy byla několikrát vyfocena ve volném oblečení. A také poté, co v listopadu odmítla roli ve filmu s Bradem Pittem.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama