reklama

For Baby láká na výrazné slevy dětského zboží

Outletové dny společnosti For baby nabízejí slevy až šedesát procent

Společnost FOR BABY nachystala pro rodiče akci Outletové dny. Dětské zboží je možné v období od 5. do 10. prosince od osmi do osmnácti hodin zakoupit se slevou až šedesát procent. V nabídce budou autosedačky, kočárky z výstav za poloviční ceny, textil do postýlek, dětský nábytek, potřeby a hračky pro nejmenší a to již od dvaceti korun.

Další slevová akce s názvem „Od pátku do pátku", která platí do 9. prosince, připravila akční ceny na vybrané zboží, jako jsou hračky pro děti nebo orthodontické šidítko.

Internetová akce prosinec nabízí výrazné slevy na značkové a kvalitní fuksaky a dětské kombinézky značky Red castle. Zboží lze se slevou až čtyřicet pět procent zakoupit na e-shopu FOR BABY v průběhu celého prosince.

I dětská kosmetika má svou zvýhodněnou akci. Balíčky 1+1 zdarma se vztahují na jakékoliv výrobky značkové kosmetiky Natures Purest.

Speciálně pro předvánoční trh navíc společnost FOR BABY připravila kolekci hraček pro nejmenší od americké společnosti B Toys. Hračky jsou baleny do recyklovatelných obalů, které mohou pak děti využít pro své „poklady". Barvy na potisku obalů jsou vyrobeny ze sóji.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama