reklama

Dvouletý král samby: Nosí plínky, ale tančí jako bůh!

Někdo vypadá na parketu jako medvěd brtník, jiný se už s rytmem v krvi narodil. Můžou mu být pouhé dva roky, přesto je při tanci zcela neuvěřitelný. Našli jsme pro vás videa, na nichž jsou zázračné děti, kluci i holčičky. S trochou štěstí na dobrého učitele z nich určitě vyrostou noví Michaelové Jacksonové, Beyoncé nebo Shakiry. Přesvědčte se sami!

Foto: Isifa/Thinkstock

Někdo vypadá na parketu jako medvěd brtník, ale jiný se už s rytmem v krvi narodil. Můžou mu - nebo jí - být pouhé dva roky, přesto je pohled na to, jak tancuje, zcela neuvěřitelný. Vzhledem k věku to může vypadat trochu komicky, ale počkejte, až vyroste!

Našli jsme pro vás čtyři videa, na nichž jsou zázračné děti, dva kluci a dvě holčičky. Pokud budou mít jen trochu štěstí na dobrého učitele tance, určitě z nich rostou noví Michaelové Jacksonové, Beyoncé nebo Shakiry. Přesvědčte se sami!

Dvouletý Brazilec to válí na stole

Plínky mu přitom ani trochu nevadí! Brazilci mají rytmus samby vrozený, ne nadarmo se koná největší taneční festival na světě právě u nich. A tady v činžáku roste evidentně sambovým školám velká posila.

Holčička tančí jako Shakira

A také tak vypadá... Téhle malé slečně je sotva rok a půl, nicméně v době, kdy ostatní holčičky opatrně zkoušejí první krůčky, ona zvládá své první taneční variace.

Jeho vzorem je Michael!

Čtyřletý čínský šikula je obdivovatel Michaela Jacksona, a to velmi talentovaný. Dostal dokonce prostor i v show Ellen Degeneres - a sklidil velký úspěch.

Bude z ní druhá Beyoncé?

Možná bude ještě lepší! Tanec spojený s gymnastikou. Tady už se projevila ruka trenéra, který citlivě vede dítě s velkým pohybovým talentem.

Malí králové parketu

A takto to vypadá, když se talentované děti dostanou dlouhodobě do rukou šikovného trenéra. Malý pár předvede postupně sambu, čaču a jive.

zdroj: youtube.com

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Rekordy a kuriozity batolat: Tomu neuvěříte!

Jen nás nechte, ať si hrajem! Radí svůdce žen...

Magický Karlův most drží pohromadě syrečky!

Denně běží maraton a má jich už 94: Chci jich 500. Dělám to pro nemocné děti, říká | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama