reklama

Duch mrtvé babičky se objevil na ultrazvuku miminka

Normálně bývá ultrazvuková fotka pro pyšné rodiče zdrojem nadšení a dojetí. Poprvé vidí své miminko, které je ještě schované v bříšku mámy. Pro manžele Souzovy však sken představoval šok. Na ultrazvuku totiž poznali tvář mrtvé babičky.

Foto: Isifa/Thinkstock

Normálně bývá ultrazvuková fotka pro pyšné rodiče zdrojem nadšení a dojetí. Poprvé vidí své miminko, které je ještě schované v bříšku mámy. Pro manžele Souzovy však sken představoval pořádný šok.

Na záznamu z ultrazvuku své ještě nenarozené dcerky totiž poznali tvář babičky. Ta ovšem zemřela před čtyřmi měsíci. Docela dobrý námět na horor - a nejen pro ty ženy, které s tchyní příliš nevycházely...

Tchýně v levém rohu

"Sotva jsem dostala svou dceru jako miminko do náručí, viděla jsem, že se mi narodila malá tchýně," vypráví učitelka Jarka z Prahy. Její příběh je ovšem, z poněkud jiného soudku. Když si paní Phamela de Souza z Brazílie v porodnici prohlížela sken svého desetitýdenního miminka, z levého rohu fotky jí hleděla do očí mrtvá tchyně...

Podívejte se na snímek z ultrazvuku - najdete tam tvář?

"Poznala jsem ji hned, ale nic jsem doma neřekla. Teprve když jsme s manželem prohlíželi fotky jeho maminky, pořízené krátce před smrtí, utvrdila jsem se v názoru, že je to ona. Podoba je úplně jasná, nemůže jít o náhodu," říká maminka.

Tady vidíte srovnání ultrazvuku a fotky babičky:

Babička se vrátila

"Že je to opravdu moje maminka jsem věděl už ve chvíli, kdy jsem sken poprvé spatřil. Tohle je bezpochyby její tvář," uvedl otec dítěte a syn zjevení Marcelo de Souza. "Poznal ji i zbytek naší rodiny a naši přátelé. Kamarád byl tak šokován podobností tváře, že nemohl usnout."

Celá rodina nyní věří, že se jim babička vrátila, aby chránila vnouče, které nikdy nepoznala. Ale také se trochu bojí. Nebylo to totiž poprvé, duch mrtvé babičky se jim zjevil víckrát.

Jestli je to dobře nebo špatně, posuďte sami - chtěli byste vy mít v zavinovačce malou podobu své tchýně? Myslíte, že se babička rovnou do vnučky převtělila? Bude si pamatovat svůj předchozí život? Jisté je jen jedno - paní Phamele se holčička narodí každým dnem...

zdroj: dailymail.co.uk, thesun.co.uk

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Náš syn žil tři dny: Video, které svírá srdce

Drsný experiment: Ztratila se mi maminka!

Nevolnost psů při cestování autem: Tipy a rady!


 

Banga: Děti píšou otřesné věci, domácího násilí je strašně moc. Zachránila mě ulice | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama