reklama

Desetileté modelky v bikinách: skandál, nebo trend doby?

Desetileté čínské modelky předvádí bikiny Prohlédnout galerii
Desetileté čínské modelky předvádí bikiny | Foto: isifa

Vyzývavý pohled, dramatický make-up, masky na tvářích, nahá kůže a bikiny. Hodně sexy přehlídka. Jenže modelkám je deset let...

Na molu v čínském Jiujiangu se místo dospělých vnadných krasavic promenují malé holčičky! Do plavek se převlékly v rámci soutěže krásy jedné z čínských televizí. Přehlídka dětského bílého masa způsobila poprask nejen mezi pedofily, ale dokonce i mezi jinak pasivní čínskou veřejností - alespoň mezi její příčetnou částí. Nicméně organizátoři soutěže byli přesvědčeni, že je vše v naprostém pořádku.  „Nevíme, co je na přehlídce tak zarážejícího. Tyto dívky se soutěže účastní velmi rády a mezi lidmi je moc oblíbená," bránili se.

Jde o záležitost tradiční asijské kultury, kde se dívky vdávají i velmi mladé? Nikoli. Tento varovný trend ovládl i Evropu. Do módního průmyslu jsou stále častěji vtahovány malé děti. Například jedno z letošních vydání francouzského módního časopisu Vogue obsadilo do role modelek v sexy outfitech, střevíčkách na vysokém podpatku a sexy pózách dvanáctileté dívky. Vévodila jim desetiletá Francouzka Thylane Loubry Blondeau, dcera fotbalisty Patricka Blondeau a novinářky Veroniky Loubry.

A co vy, naši čtenáři? Myslíte si, že desetileté holčičky patří do světa módy? Nechali byste třeba svou krásnou malou dceru pózovat na podobných snímcích? Prostor k diskuzi najdete pod článkem.

zdroj: Bleskově.cz

reklama
reklama
reklama