reklama

Desetiletá topmodelka: Nejžádanější lolitka!

Thylane Loubry Blondeau Prohlédnout galerii
Thylane Loubry Blondeau | Foto: Youtube

Krásná malá Francouzka Thylane Blondeau rozděluje svět modelingu na dvě nesmiřitelné strany: obdivovatele její lolitkovské krásy a kritiky jejího nízkého věku. Jedno je jisté: Thylane už v deseti letech s přehledem válcuje starší kolegyně modelky.

Thylane Lény-Rose Loubry Blondeau je dcerou fotbalisty Patricka Blondeau a novinářky Veroniky Loubry, která dceru v modelingu podporuje. A to velmi úspěšně. Už v deseti letech se z holčičky stala profesionálka s fotem na titulní straně prestižního časopisu Vogue.

Malá Thylane na fotkách pro Vogue pózuje se vším všudy: má sexy šaty, boty na vysokém podpatku a nechybí ani make-up a vyzývavý pohled. Od obdivovatelů sklidila nadšený aplaus za svou přirozenou (ne)dětskou krásu, od kritiků se snesla vlna výčitek za provokativní a věku nevhodné snímky. Thylane na nich vypadá opravdu nádherně, ovšem sexuální podtext nelze přehlédnout. Podívejte se raději, jak oslnivá nedospělá krasavice vypadala coby malá holčička!

zdroj: Bleskově.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama