reklama

Debilní kecy učitelek: Co říkala ta vaše?

Tak pojďte někdo dobrovolně k tabuli - třeba ty! Zdržujete sami sebe, já mám času dost... Pohni se, nemáme na to celý den! Tady je to jak v opičárně, otevřete někdo okno! Poznáváte své učitelky? No aby ne.

Foto: Isifa/Thinkstock

Tak pojďte někdo dobrovolně k tabuli - třeba ty! Zdržujete sami sebe, já mám času dost... Pohni se, nemáme na to celý den! Tady je to jak v opičárně, otevřete někdo okno!

A můžeme klidně pokračovat dál: Vyhoď tu žvýkačku do koše! Vy jste ta nejhorší třída, co jsem kdy měla! Tomu říkáte smazaná tabule? I kdybych tě o půlnoci probudila, tak to musíš umět jako když bičem mrská! Nehoupej se na ní židli: Rozbiješ si hlavu a mě zavřou!

Doporučujeme: Originální výmluvy studentů - vzpříčil jsem se ve vaně!

Poznáváte své učitelky? No aby ne - jejich výroky jsou ověřené staletími marné snahy, nacpat do líných hlav urputně se bránících žáků nějako vědomosti. Někteří z vás tyto výroky pouze pamatují, jiní podobné perly denně trousí, neboť jako kantoři stojí na druhé straně bariéry. Ať už patříte k jedněm nebo k druhým, cíl jste měli stejný - vzdělání.

Když se učitel přeřekne

Základní škola, toť zkouška ohněm. Povinnou školní docházku tam totiž leckdy plní i zásadní odpírači vzdělání, takže učitelé opravdu trpí. To boj učitel versus žák na středních školách je už veden jemnějšími, více intelektuálními zbraněmi. A občas v něm na obou stranách dokonce probleskne stopa náklonnosti k protivníkovi...

  • Já tě praštím, to bude nádhera. Budeš mít placatou hlavičku.
  • Až dnes přijdeš domů ze školy, požádáš otce, ať ti dát pár facek a zítra to přineseš podepsaný. Já tě bít nesmím.
  • Nemusím mít adrenalin, mě stačí 6. B!
  • Jsme gymnázium, a ne dobročinný ústav vlašťoviček.
  • Sem řekla moudro. Piš!
  • Kdybych ti mohl říct, že seš blbec, tak ti to řeknu, ale nemůžu, protože by sis na mě mohl stěžovat.
  • Teda vy máte znalosti, to jsem ještě nezažila. Koho máte na český jazyk? Já si s ním promluvím! - No vás, paní profesorko!

Konečně si na kantorky vzpomněli i Viral Brothers:

Chce to pevné nervy

Moudra ovšem netrousí ani žáci či studenti. I když - jak kteří... Někteří by byli schopní vymyslet snad i novou teorii relativity, jen aby jim prošel pozdní příchod do hodiny: Pak to vypadá třeba takhle: Paní učitelko, promiňte, že jdu pozdě, ale...

  • ... vzpříčil jsem se ve vaně.
  • ... cestou dnes vál prudký protivítr.
  • ... píchla tramvaj, ve které jsem jel.

A na závěr opět Viral Brothers, kteří si tentokrát vzali na paškál studenty:

Zavzpomínali jste na staré dobré časy? Pod článek můžete připojit výroky, které utkvěly v hlavě vám! Jste učitel či učitelka? Nešetřete své žáky a připojte se do diskuze také!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak vytočit profesora - vděčné hlášky

Náš syn žil tři dny: Video, které svírá srdce

Drsný experiment: Ztratila se mi maminka!

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama